Субота, 23 Жовтня, 2021
додому Життя Що потрібно мати аби виїхати на роботу закордон? | Прем'єр оприлюднив відповіді

Що потрібно мати аби виїхати на роботу закордон? | Прем’єр оприлюднив відповіді

Передумовою для виїзду є легальне працевлаштування від 3 місяців та офіційне звернення від країн, що запрошують українців на роботу.

Як повідомляє tvoemisto.tv Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що уряд готовий до перемовин з європейськими країнами, які висловлять бажання офіційно запросити українських робітників на сезонні роботи. Однак за певних умов.

Важливою передумовою, каже голова уряду, є легальне працевлаштування строком від 3 місяців із дотриманням усіх соціальних гарантій та належних умов праці українців.

При цьому прем’єр наголосив, що уряд не отримував офіційних звернень від інших країн, окрім Фінляндії.

За словами Дениса Шмигаля, координуватиме процеси із заробітчанами урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зазначимо, що вчора із Києва не міг вилетіти літак МАУ із українськими заробітчанами до Лондона. Рейс спочатку заборонили, а дозволили виліт через 9 годин очікувань людей в аеропорту.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/premier_nazvav_umovy_za_yakyh_ukraintsi_mozhut_vyihaty_na_robotu_za_kordon_109024.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments