Четвер, 23 Вересня, 2021
додому Життя Що буде з карантином на Львівщині? | Останні новини

Що буде з карантином на Львівщині? | Останні новини

Як повідомляє obozrevatel.com у зв’язку з різким збільшенням кількості хворих коронавірусом на Львівщині відкладається послаблення карантинних заходів, як планувалося раніше.

Про це під час брифінгу повідомив мер міста. Він попросив містян поставитися з розумінням до відтермінування деяких дозволів і розповів, що зміниться з 11 травня.

“Вчора ми отримали кінцеве рішення уряду і планували сьогодні ухвалити цілий перелік заходів щодо ослаблення карантину. Але життя вносить свої корективи. Ви бачите, що протягом останніх трьох днів ми маємо зростання кількості захворювань. Фактично 65 позитивних результатів за останню добу. І є таке враження, що така динаміка може рости. Тому ми провели сьогодні комісію з надзвичайних ситуацій, але ухвалили небагато позитивних рішень для львів’ян”.

З 11 травня у Львові трохи послаблять карантин, а саме:

  • відкриють для відвідування парки, сквери та спортивні майданчики для індивідуального заняття спортом;
  • відновлять торгівлю промислової групи товарів, крім одягу та взуття;
  • всі магазини з господарськими та іншими товарами працюватимуть. Так розвантажать наплив покупців з великих торгових центрів;
  • також запрацюють літні тераси кафе і ресторанів за суворого дотримання протоколів.

Протягом наступних трьох днів на Львівщині стежитимуть за динамікою поширення коронавірусу, щоб розуміти, що робити далі. У вівторок, 12 травня, планується скликати позачергове засідання комісії для ухвалення рішення щодо роботи салонів краси та можливості продажу одягу і взуття.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://www.obozrevatel.com/ukr/society/epitsentr-covid-19-peremistivsya-na-lvivschinu-scho-bude-z-karantinom-v-regioni.htm

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments