Середа, 6 Липня, 2022
додому Життя «Щастя в шлюбі - це не те, що просто трапляється ...»

«Щастя в шлюбі – це не те, що просто трапляється …»

Пол Ньюман і Джоан Вудворд прожили разом 50 років, побудувавши щасливу сім’ю і надуспішного кар’єру. Вони були надзвичайно талановитими акторами свого покоління і в підсумки стали легендами, справжнім голлівудським винятком, відсвяткувавши разом золоте весілля.

Коли на піку популярності Ньюмана запитували, як йому вдається НЕ зраджувати дружині, той з усмішкою відповідав: «Чому я повинен кидатися на гамбургери, якщо вдома на мене чекає прекрасний стейк?»

Шлюб Пола Ньюмана і Джоан Вудворд насправді не був ідеальним, але це НЕ заважало йому бути міцним. Факт, а не піддається розумінню голлівудських таблоїдів. Журналісти НЕ переставали питати їх в чому секрет сімейного щастя.

simya

«Для двох людей, у яких немає майже нічого спільного, у нас надзвичайно хороший шлюб, – говорили вони. – Ми одружилися тоді, коли поламані речі не викидали, а ремонтували: тостери, взуття, шкарпетки. І шлюби теж  … »

«Я приймаю великі рішення, а дружина – дрібні. Наприклад, якщо я хочу жити в Каліфорнії, а вона в Коннектикуті, ми живемо в Коннектикуті. Адже це не має значення, це всього лише географія. Якщо вона вважає, що я повинен стати демократом, а не республіканцем – я стану. Це теж дрібниці. А ось зовнішня політика нашої країни щодо Китаю – це важливо. Її я беру близько до серця », – жартував актор.

У січні 2008 року Ньюман і Вудворд відсвяткували золоте весілля, а в вересні того ж року Пола не стало.

podruzhzhya

А секрет їхнього сімейного добробуту ніяким секретом не є. В день весілля Пол написав Джоан лист, в якому вже були відповіді на всі питання.

Уривок з листа Пола Ньюмана до своєї дружини в день їхнього весілля:

«Щастя в шлюбі – це не те, що просто трапляється. Хороший шлюб повинен бути створений. В рамках спільного подружнього життя маленькі речі стають великими.

Ніколи не пізно триматися за руки. Говорити «Я люблю тебе» хоча б раз в день. Чи не лягати спати у сварці. Ні в якому разі не сприймати дії один одного самі по собі зрозумілі; залицяння не повинні закінчуватися разом з медовим місяцем; вони повинні тривати все життя.

Однакові цілі й спільні цілі. Разом йти по життю. Сформувати коло любові, який збере всю родину.

Робити щось одне для одного не з міркувань боргу або жертвування, але з міркувань радості. Вдумливо вимовляти слова вдячності й дякувати. Не варто представляти ореол над головою чоловіка, або сприймати дружину як ангела з крилами. Не варто ідеалізувати один одного. Необхідно розвивати гнучкість, терпіння, розуміння і почуття гумору. Вміти прощати й забувати.

Створювати один для одного атмосферу, де кожен міг би розвиватися. Знаходити час для духовного розвитку.

Спільний пошук хорошого і прекрасного. Відносини, в яких незалежність дорівнює для двох, залежність взаємна і зобов’язання взаємні.

Справа не тільки в тому, щоб вийти заміж (одружитися) на потрібній людині. Річ у тім, щоб бути потрібною людиною ».

Pol

Пол Ньюман, американський актор, режисер, продюсер, якого називають одним зі стовпів Голлівуду і володарем найзнаменитіших блакитних очей в історії кіно.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Ми зібрали список із 21-го серіалу на Netflix | Які сподобаються всім без винятку

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments