Четвер, 7 Липня, 2022
додому Львівщина Шахті «Надія» перерахували гроші | Чи погасять заборгованість перед шахтарями?

Шахті «Надія» перерахували гроші | Чи погасять заборгованість перед шахтарями?

ПАТ «Центренерго» перерахувало ПрАТ «Шахта «Надія» 5 млн грн, які скерують на виплату заборгованої зарплати гірникам. Працівники цієї шахти шість днів страйкують під землею, а їхні родини два дні перекривали міжнародну трасу. Тим часом підземний страйк продовжується, також гірники збираються пікетувати обласну адміністрацію. Пише zaxid.net

«Міністерство енергетики звернулося до ПАТ «Центренерго» з пропозицією надати авансовий платіж сумою 5 млн грн за вугільну продукцію шахти «Надія». Кошти вже надійшли на рахунки шахти. Вони будуть направлені на виплату зарплати гірників», — повідомив 3 вересня Урядовий портал.

У Міненерго додали, що ДП «Калуська ТЕЦ-НОВА» перерахувало шахті «Надія» 3,7 млн грн, які також перерахують на виплату заробітної плати.

Тим часом шахтарі продовжують страйк.

«Станом на 11:30 шостої доби протесту на шахті «Надія» під землею залишаються 18 гірників. Їхня чисельна група підтримки на поверхні: дружини, родичі, колеги та небайдужі місцеві жителі сьогодні їдуть пікетувати Львівську ОДА», — повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Також він додав, що шахтарі готові розпочати голодування. Ще вчора під землею страйкували 24 гірники. Але через різке погіршення стану здоров’я шістьох із них підняли на поверхню.

Голова профспілки шахти «Надія» Руслан Віхоть підтвердив, що шахтарі збираються 3 вересня пікетувати Львівську ОДА. Якщо перемовини будуть безрезультатними, вони продовжать перекриття траси.

Нагадаємо, на шахті «Надія», що у Соснівці на Львівщині, шахтарі оголосили підземний протест. Він триває від вечора п’ятниці, 28 серпня. Інші гірники разом з родинами 1-2 вересня перекривали міжнародну трасу Львів – Рава-Руська. Працівникам шахти не виплачують повноцінно зарплату від квітня, сума заборгованості – близько 51 млн грн.

Міненерго зазначило, що фінансовий аудит ПрАТ «Шахта «Надія» виявив численні порушення у діяльності попереднього керівництва підприємства, що призвели до збитків і заборгованості із заробітної плати. Міністерство передало матеріали аудиту у Генпрокуратуру і Службу безпеки України для розслідування.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Родичі шахтарів перекрили трасу в Сопошині | Вимагають виплатити гроші!

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments