Середа, 6 Липня, 2022
додому Життя Сестри, які міняють думку навколишніх про їхню особливість | Героїні?

Сестри, які міняють думку навколишніх про їхню особливість | Героїні?

Сьогодні ми хочемо вам розказати про двох сестер – Ебігейл і Бріттані Хенсел. Дівчати справжній приклад стійкості і незламності, адже вони ділять одне тіло на двох. Їм вдалося вибудувати відносини так, що вони живуть повноцінним життя і не відчувають себе не такими як всі, особливими.

sestry

Вперше про сестер заговорили на шоу Опри Вінфрі.

vypusknyky

Невдовзі з’явився документальна кінострічка Joined for Life (2003). І дівчата стали відомі у всьому світі. Додам, що всі їх полюбили саме після фільму.

sestrychky

Наші героїні унікальні тим, що практично всі їхні органи парні: серце, шлунок, легені, хребет.

zhyttya sester

Лікарі говорили, що існує велика загроза життю однієї з сестер, якщо їх поділити. За їхніми слова, після втручання життя дівчаток могло б значно погіршитися, навіть за умови, що вони обидві вижили після операції.

vykladannya

Через це наші сестри залишилися разом. І незважаючи ні на які обставини вони настільки ладять, злагоджено діють, ніби вони й справді єдине ціле.

navchannya sester

В той час, коли вони дорослішали, їхні смаки все більше почали розходитися практично у всьому: від смаків в їжі до вибору одягу. Наприклад, одна сестра любить математику і прогулянки, а інша – мистецтво і провести час вдома.

zhyttya

Але це все дрібниці, адже в них спільна мета – повноцінно наповнити життя. Дівчата закінчили Університет Бетель, отримали права на водіння авто і тепер викладають математику в початковій школі. Наразі як одна людина, тобто отримують одну зарплату на двох.

vodinnya

Сестри так і живуть: Бріттані контролює ліву сторону тіла, а Еббі – праву. А всі труднощі вони долають разом. Є в дівчат і необговорювана тема – це їхнє особисте життя, але вони раді тому, чого вони вже досягли.

podorozhi sester

Наші близнята дуже динамічні і люблять подорожувати.

dynamichni sestry

Наші героїні відмінно ладнають з колегами по роботі й дуже швидко знаходять підхід до дітей. І кожного дня міняють думку суспільства про людей з схожими особливостями.

Що вас вразило найбільше? Діліться враженнями в наших соцмережах!

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також Все життя хотіла стати кіборгом | Десятки операцій заради мрії

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments