Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Сенс не в тому, що я бачу тебе, а в тому, що...

Сенс не в тому, що я бачу тебе, а в тому, що я бачу в тобі

Сенс не в тому, що я бачу тебе, а в тому, що я бачу в тобі – хмари можуть закрити зірки, але загасити їх вони не в силі.

Ніхто не зможе дати тобі стовідсоткову гарантію, що у тебе нічого не вийде з 256-го разу … Але … Не зробиш ти, зробить хтось інший. Чи не напишеш ти, напише хтось інший. Чи не будеш поруч ти, буде хтось інший. Чи не візьмеш все у свої руки, візьме хтось інший. Завжди буде хтось інший.

У реальному житті немає репетицій, кожен момент – суцільна імпровізація і тільки так. Щоб зберегти стан задоволення і щастя, потрібно весь час рухатися вперед, не озираючись назад.

Ми настільки розпещені свободою будь-якого вибору, що не можемо зробити цей самий вибір. Якщо всередині у вас все в порядку, то і зовні все швидко встає на необхідні місця. А якщо постійно набирати висоту, стане видно не тільки те, що внизу, а й те, що за горизонтом!

spokiyna lyudyna

Наш сенс життя полягає не в тому, щоб шукати любов, він в тому, щоб знайти й прибрати всі бар’єри всередині нас самих, які ми самі звели, щоб повернутися в ню.

Наша Душа і Дух тут на Землі не вчиться і не отримує досвід, а тільки намагається згадати те, що вони знали завжди й проявити це в матеріальному світі, в особливих умовах, в різні часи, реально на практиці в ілюзії Творця…

Не маючи кінцевого пункту, крім дороги додому, до Бога – ніколи не заблукаєш…

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: ЧОЛОВІЧА ТАЄМНИЦЯ

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments