Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львівщина Село Задвір’я у Буському районі закрили на карантин

Село Задвір’я у Буському районі закрили на карантин

Перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин підписав розпорядження від 30 квітня «Про додаткові обмежувальні заходи, пов’язані із недопущенням поширення коронавірусної хвороби Covid–19 на території с. Задвір’я». Інформацією поділились tvoemisto.tv.

«Виконавчому комітету Задвір’янської сільської ради прийняти рішення щодо необхідності встановлення режиму обмеження в”їзду/виїзду в с. Задвір’я приватного транспорту, встановлення карантинних мобільних блокпостів та обмеження руху автотранспорту з вулиць місцевого значення», – йдеться у розпорядженні.

Голова Задвір’янської сільської ради Павло Юрдига повідомив, що у селі проводиться дезінфекція місць масового скупчення населення та роз’яснювальна робота з контактними особами щодо дотримання самоізоляції.

Водночас, як повідомляє Буський медіапортал, у селі зареєстровано три випадки коронавірусної хвороби. Водночас із 12 березня по 29 квітня до Буського району повернулися з-за кордону 553 осіб.

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments