Субота, 21 Травня, 2022
додому Життя Секс-скандали, які увійшли в історію

Секс-скандали, які увійшли в історію

Сьогодні світ сколихнули секс-скандали та суворі судові процеси навколо публічних та впливових персон. Жертви домагань стали заявляти про свої права, інколи, правда, через багато років, що викликало в громадськості подив і багато питань, але, з рештою, суд все одно виносив свій вирок. Як впливали секс-скандали на життя та кар’єру сильних цього світу і що стояло за ними – необережність, пристрасть чи політичні інтриги?

Український Дощ пропонує своєму читачу невеличкий екскурс в цю пікантну частину історії.

Біда прийшла, звідки не чекали. На початку 1935 року чекісти затримали трьох молоденьких прибиральниць Кремля. Ті за чаєм розпатякались і розказали, що в апараті ЦВК за допомогою Авеля працевлаштувалася контрреволюційна молодь із колишніх княгинь, дворянок, дочок білогвардійців. “Багатьох з них Єнукідзе особисто прийняв на роботу і з деякими жив”. Пленум ЦК виключив розпусника з партії “за політичне і побутове розкладання”. Авель покаявся, визнав свої помилки. Але було пізно. Виключеного Авеля за вказівкою Сталіна відправили до Харкова начальником автотранспортної контори. А в 37-му розстріляли.

кремль

Вже після червневого Пленуму ЦК ВКП (б), що виключив Єнукідзе з партії за аморальну поведінку, дружина шурина Сталіна Марія Сванідзе запише в щоденнику 28 червня 1935 року:

«Сталін запитав, чи задоволена я, що Авель був покараний. Я сказала, що не вірила в те, що наша держава правова, що у нас є справедливість, що можна десь знайти справжній суд, а тепер я щаслива, що немає цього гнізда розбещення. Авель, сидячи на такій посаді, колосально впливав на наш побут протягом 17 років після революції. Будучи сам розпусний і сластолюбний, він смердів навколо себе: йому приносило задоволення звідництво й омана дівчаток, він використовував для особистих брудних цілей, купуючи жінок і дівчат. Тошно говорити і писати про це. Будучи еротично ненормальним і, вочевидь, не стовідсотковим чоловіком, він з кожним роком переходив на все більш і більш юних і нарешті докотився до дівчаток в 9-11 років.»

Звичайно, для Сталіна не було секретом оргії Авеля, хоча сам він в них не приймав участі. У 1935-му вождь  готувався розкручувати маховик Великого Террора. Сталін, безпомилково вдаривши соратника за ознаки «побутового і морального розкладання», не тільки прибрав найважливішого свідка, але і убезпечив себе від викриттів з його боку. І не випадково саме в тому ж 1935-му серед обслуги вождя з’являється вісімнадцятирічна економка Валентина Істоміна. Вона буде поруч до останнього дня Сталіна. Для всіх стало ясно, що Сталін таким чином влаштував своє інтимне життя.

сталін

Після “справи Авеля” по країні прокотилася кампанія викриттів аморальних чиновників дрібного штибу. На тому й заспокоїлися. Хіба що дружини невірних комуністів отримали з тих пір грізну зброю – скарги в партком. Лівих ходоків пісочити на зборах, навіть позбавляли партквитків. Але це в назах, у верхніх же ешелонах радянської влади якщо і ходили наліво, то сміття з Кремля більше не виносили.

Коханки Брежнєва

У свідомості більшості людей лідер Радянського Союзу Леонід Ілліч Брежнєв, який беззмінно правив країною протягом 18 років, сприймається не інакше як обвішаний орденами немічний старець, що говорить з трибуни щось нерозбірливе під бурхливі оплески залу. Важко уявити його в ролі палкого закоханого.

брежнєв

Між тим, на протязі всього свого життя Брежнєв був відомий як досвідчений ловелас і мисливець за серцями прекрасних дам.

За спогадами сучасників, Леонід Ілліч Брежнєв свого часу був вельми велелюбним чоловіком. Причому, жінки відповідали Леоніду Іллічу взаємністю ще тоді, коли він не був генеральним секретарем. Навіть Сталін, побачивши його, вигукнув: «Який гарний молдаванин!» Втім, до молдаванам Брежнєв не мав ніякого відношення, хоча працював дійсно в ЦК компартії Молдавської РСР.

фото

Ставши головою СРСР «дорогий Леонід Ілліч», на відміну від своїх попередників, жив зі своїми численими коханками наче в теплій ванні. Його не тільки ніхто не засуджував і не лаяв, а навпаки – КДБ навіть підбирало йому в персонал світловолосих жінок, – саме того типу, який подобався Брежнєву.

Свого часу, Микита Хрущов, якого вважали тонким психологом, говорив про Брежнєва як про людину, що легко знаходить спільну мову зі своїм оточенням: «Ось, дивіться на Леоніда, мало того, що він красень, гроза баб, а як люди його люблять. Вони ж за ним у вогонь і воду підуть … »

хрущов

Вікторія, онука Брежнєва, нещодавно поділилася з журналістами своїми спогадами про діда. За її словами, все оточення Брежнєва – на роботі і в родині – знали, що свою любов і чарівність Брежнєв дарував не тільки своїй дружині. Онука стверджує, що знала, принаймні, сімох коханок генерального секретаря ЦК КПРС. Ще в роки війни 40-річний симпатичний український генерал полюбив дівчину Тамару, яку потім пам’ятав усе своє життя. У той час його дружина і двоє дітей перебували в евакуації на Уралі.

«Пізніше я зустрілася з тою Тамарою, – розповіла Вікторія. – Вона була елегантною красунею, блакитноокою блондинкою з довгим волоссям. Дід хотів одружитися на Тамарі і повернувся з війни з твердим бажанням розлучитися, щоб почати нове життя. Він так і сказав моїй бабусі: “Я йду від тебе, тому що більше тебе не люблю”. Але у відповідь Брежнєв почув: “Якщо ти так вирішив, то ти повинен піти і сказати про свій намір нашим дітям”. – згадувала Вікторія.

Коли Брежнєв увійшов до дітей у кімнату, йому на шию кинувся 10-річний Юрій і не відпускав батька. Леонід відразу ж передумав і не став міняти сім’ю на нову любов. Це був один з поворотних моментів в житті Брежнєва і країни в цілому – хто знає, як би все склалося, якби його дружиною стала та молода красуня, а не терпляча Вікторія Петрівна.

жінки

Втім, ультиматум, пред’явлений Вікторією Петрівною, не зупинив Леоніда Брежнєва від подальших похожденій. До фронтового періоду біографії Леоніда Ілліча відноситься і його зв’язок з Анною Шалфеєвою, солісткою сочинської філармоніі. Вони продовжували зустрічатися і після війни. Побачення відбувалися під час відпочинку майбутнього генерального секретаря в Сочі, куди він іноді приїжджав без дружини і дітей.

За спогадами онуки, у Брежнєва також був великий роман з жінкою на ім’я Марія – знову ж стрункою блондинкою, яка керувала прислугою в триповерховій резиденції в Заріччі. Марії не виповнилося ще й 30, коли почалася її любов з Брежнєвим, який тоді наближався до свого 60-річчя. Всі знали про нове захоплення Леоніда Ілліча.

«Але бабуся прикидалася, що нічого не бачить. Він брав Марію з собою, коли вирушав у свої мисливські угіддя в Завидово».

Там же, в мисливськиї угоддях, генсек знайшов ще одне пристрасне захоплення – іншу молоду блондинку, Анну, що завідувала мисливської резиденцією. Мабуть, знаючи про пристрасть вождя до слабкої статі, в КДБ спеціально підбирали для такої відповідальної роботи жінок певного типу. За словами Вікторії, заміжня подруга дружини його сина -Тамара – теж потрапила в сферу уваги Брежнєва. Як вважає Вікторія, у генсека виникла любовну інтрижку навіть з Людмилою – дочкою комуністичного лідера Болгарії Тодора Живкова.

фото

За словами Вікторії, Брежнєв любив в жінках жіночність. Саме тому у нього не склалися стосунки з прем’єром Великобританії Маргарет Тетчер – дуже привабливою жінкою, але дуже вже мужньої на вигляд. Її Брежнєв просто зненавидів. Він був небайдужий до англійської королеви.

“Одного разу він зізнався моєї бабусі, що королева сказала йому: “О, містер Брежнєв, ви такий цікавий чоловік!” Він її любив і завжди називав чарівною. Йому подобалися її чудові манери і прекрасні сукні. Бабуся іноді жартувала: “Так ти думаєш, що подобаєшся королеві Англії?” І він цілком серйозно відповідав: “Якби я і вона були вільні, то у нас з нею щось могло б скластися. Але, на жаль, нічого не може бути через тебе і принца Філіпа”.

Останньою любов’ю Брежнєва стала медсестра Ніна Коровякова, яка не відходила від нього, коли він перебував під впливом великих доз медикаментів. Ім’я цієї жінки міцно увійшло в політичну історію СРСР, і, скоріше, зі знаком мінус. Писали, що ця медсестра просто зачарувала Брежнєва своїми чарами і майже що правила країною. Вона ж нібито привчила генсека до снодійного, перетворивши його, по суті, в наркомана. Генсек був дуже прив’язаний до Ніни, вона це бачила і вела себе зухвало навіть щодо дружини Брежнєва Вікторії Петрівні.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/seks-skandali-_vid_srsr_do_suchasnosti.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments