Четвер, 7 Липня, 2022
додому Львівщина Родичі шахтарів перекрили трасу в Сопошині | Вимагають виплатити гроші!

Родичі шахтарів перекрили трасу в Сопошині | Вимагають виплатити гроші!

У вівторок, 1 вересня, кілька десятків шахтарів та їх родичів перекрили міжнародну трасу Львів – Рава-Руська на Жовківщині. Про це ZAXID.NET розповів голова профкому шахти «Надія» Руслан Віхоть.

Протест розпочався приблизно о 12:40. Кілька десятків людей під дощем ходять по пішохідному переходу у селі Сопошин, перешкоджаючи руху транспорту, через заборговану зарплату. За словами Руслана Віхотя, кожних п’ять хвилин протестувальники зупиняться та пропускають по кілька авто. Руслан Віхоть повідомив, що наразі невідомо скільки триватиме протест.

Руслан Віхоть пояснив, що шахтарі та їхні родичі вийшли на протест через заборговану зарплату. Загальна сума боргу становить близько 50 млн грн. За словами Руслана Віхотя, шахтарі не отримали зарплату за травень та червень, також частково є заборгованість за березень та липень.

Нагадаємо, що шахті «Надія» триває страйк – із п’ятниці, 28 серпня, понад два десятки шахтарів залишились під землею через заборговану зарплату.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також В Україні перестали призначати соціальні пенсії | Що чекає нас далі?

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments