Субота, 27 Листопада, 2021
додому Життя Психологія кольорів: дізнайтесь, що ваш улюблений колір говорить про вас

Психологія кольорів: дізнайтесь, що ваш улюблений колір говорить про вас

Ні для кого не секрет, що всьому, що подобається або не подобається в нашому житті, є певне психологіче пояснення, і наш улюблений колір не є винятком. Звісно, не можна тільки завдяки кольору, який подобається чи не подобається, повністю охарактеризувати людину, але дещо нове і цікаве все ж таки він нам розкаже.

що кажуть про вас улюблені кольори

Синій: Цей колір характеризує вас як глибоку, спокійну та надійну людину. Подібно океану, для оточуючих ви здаєтесь сильною і впевнененою в собі, але з іншого боку, ви досить таки вразлива і чуйна особистівсть. Ви прагнете гармонії та миру, а також завжди проявляєте турботу до оточуючих.

Червоний: Ви сміливі, галасливі і сповнені енергії. Спонтанність ваше друге ім’я. Енергія просто переповнює вас і може скластись враження, що якась надприродня сила є  джерелом вашого припливу адреналіну. Цей колір характеризує вас, як заповзяту, схильну до конкурентності особу, в якої головне завдання – завжди і всюди бути лідером. Вам подобається бути в центрі уваги і ви не упустите жодного шансу, щоб там опинитись. Саме про таких людей і кажуть “О, Вона справді живе на повну!”.

Зелений: Ви практичні, вірні і пунктуальні. Стабільні і добре збалансовані, великодушні і добрі у своїх намірах та почуттях. У вас від природи є здатність легко знаходити спільну мову з людьми і магнітом притягувати їх до себе. Завдяки вашому почуттю власної гідності і індивідуальному стержню вас завжди будуть поважати і любити.

Чорний: Ви вольовий і рішучий. Ви прагнете до лідерства та престижу. Такі люди завжди ставлять перед собою цілі і досягають їх, незважаючи на будь-які труднощі. Ви загадкова і чарівна особистість, але це часто може здаватись дивним для навіть найближчих колег і друзів. Іноді, ви можете бути вимогливим і виступати в ролі диктатора, цим самим створюючи конфлікт з людьми, які вас оточують. Але як і ваш колір, ваші строгі і часом суворі манери ніколи не вийдуть з моди.

Білий: Ви простий, акуратний і завжди виберете спокійну атмосферу замість гучних гулянок. Ви позитивна і оптимістично налаштована щодо життя і майбутнього людина. Людям подобається ваша присутність, тому що ви яскрава особистівсть і випромінюєте щастя. Вам подобається діяти за правилами, і за жодних обставин не опускаєте ніяких деталей. Ви незалежні і самодостатні і вам подобається проводити час на самоті.

Коричневий: Ви спокійні і зібрані. Ви жадаєте стабільності та комфорту.  Ви лояльна, скромна і надійна людина. Такі люди стають справжніми друзями, відмінними батьками і чудовими партнерами. Ви працелюбні і працьовиті, володієте таким темпераментом, що люди не бояться вам вікритись і довіритись.

Жовтий: Ви хочете все знати і насолоджуєтесь вивчатючи щось нове. Ви завжди шукаєте щастя і способів самореалізації. Ви прагнете розвеселяти людей, навіть якщо ви не такий уже й веселий з себе. Ви розумний і володієте цілеспрямованими рисами характеру. Ви знаєте, як жити хорошим життям, але вас завжди щось тормозить і ви часто намагаєтесь приховати внутрішні переживання за широкою посмішкою.

Рожевий: Ви серце всіх кольорів. Ви любляча, м’яка, добра, чуйна і ніжна особистість. Ви по житті є вихователем; завжди даєте більше, ніж отримуєте. Ви романтична і чуттєва натура і завжди прагнете все ідеалізувати. Ви делікатна і вихована людина і у вас є дещо по-дитячому наївне, що робить вас ще більш привабливою.

Фіолетовий: Ви артистична і унікальна людина. У вас добре розвинена інтуїція і ви проявляєте цікавість до духовності і глибшого сенсу життя. Ви співчутливі і активні, ви завжди знаходитесь у пошуках таємниць цього життя. Завжди звертаєте увагу на дрібні деталі, і вам подобається за всім спостерігати і аналізувати. Ви володієте схильністю до справедливості і розсудливості, іноді можете бути трохи примхливим, але це тому, що ви завжди демонструєте те, що відчуваєте.

Сірий: Ви мислитель; вдумливий і з багатою уявою. Ви бачите речі з іншої точки зору, і ви не боїтеся висловлювати свої ексцентричні думки. У вас є багато життєвого досвіду, і ви завжди раді поділитися своїми історіями і мудрістю з оточуючими. Ви дуже спритні і енергійні одночасно. Ваша впевненість в собі і захопливий та мрійливий образ притягує до себе людей.

Оранжевий: Так само, як ваш колір, ви прагнете бути поміченими і бути завжди першим. Ви завжди вишукуєте способи, щоб стати ще більш особливим і можливості, щоб виділятись з поміж інших. Ви супер впевнена в собі і харизматична особистість, яка вміє привернути до себе увагу. Ви знаєте хто ви і чого хочете від цього життя.

Джерело

Most Popular

Recent Comments