Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Псевдо щасливі люди вважають, що відносини відбуваються самі по собі

Псевдо щасливі люди вважають, що відносини відбуваються самі по собі

Псевдо щасливі люди вважають, що відносини відбуваються самі по собі, але це не так.

Будь-які відносини завжди сповнені проблем.

Щасливі відносини – завжди мертві відносини або ілюзорні, в них немає правди. Правда не буває доброю і пухнастою.

Щасливою може бути лише кожна на мить і поділитися нею з іншими, але наше життя – це розвиток, яке не може бути завжди гладким і тихим, поки ми в ньому не розібралися на якийсь момент.

Тихими й гладкими відносини стають тільки тоді, коли ми резонуючи, переводимо їх у звичку і просто на більшість не звертаємо увагу, або приймаємо іншого або інших, не турбуючи їх якийсь час, а час зробити ривок, щоб перейти на інший рівень – у кожного своє і розтягується воно часом не на одне життя.

podruzhzhya

І в цьому розібратися неможливо, та й нема потреби – багатогранність взаємин вже сама по собі прекрасна, де кожен знаходить себе, іншого, близького і свої питання, які необхідно опрацювати …

Чистота відносин завжди починається з чистоти нашого сприйняття самих себе, наскільки чисто ми можемо чути себе, свій Дух і свою Душу … і наскільки вміємо приймати інших з усіма їх досконалостями та недосконалостями, вміємо бути разом, але не тримаючись за когось…

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Те, про що ми так мало говоримо

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments