П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Львів Призупинило роботу Генконсульство Польщі у Львові | Що сталося?

Призупинило роботу Генконсульство Польщі у Львові | Що сталося?

Генеральне консульство Польщі у Львові призупинило прийом громадян. Причина – епідемічна ситуація в регіоні.

Про це повідомляє Vgorode

Як повідомили на сайті консульства, з понеділка, 10 серпня, тимчасово не прийматимуть візові анкети як у консульстві, так і у візових центрах, заяви з метою отримання чи продовження дії Карти поляка. Загалом прийом осіб у всіх випадках, які не вимагатимуть невідкладного втручання консула, призупинено.

«Громадяни Республіки Польща, що опинилися у складній та неочікуваній ситуації, яка вимагає невідкладного втручання консула, зможуть зв’язатися з консульством за номером +38 095 2600 200. Це екстрений номер виключно для громадян Республіки Польща, яким потрібна консульська допомога», – йдеться у повідомленні.

Видачу документів, поданих до консульства, мають відновити з 17 серпня, проте в дипустанові не виключають продовження обмежень роботи, якщо епідемічна ситуація погіршиться.

Зазначимо, що Польща, як і решта країн Євросоюзу, поки що не відкрила кордонів з Україною. До Польщі можуть в’їхати лише окремі категорії українців, зокрема, сезонні працівники, студенти польських університетів та члени сімей громадян країн ЄС.

Нагадаємо, що коронавірус продовжує тримати Львів та мешканців області у напрузі: станом на 8:00 понеділка, 10 серпня, на Львівщині зафіксовано 10981 випадок COVID-19. 305 — летальні, 2936 — одужало.

На Львівщині для хворих на коронавірус відкривають лікарні другої хвилі. У медзакладах першої хвилі заповненість ліжок уже перевищила 50% по області.

Державна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у п’ятницю, 7 серпня, вирішила залишити ще на тиждень у Львові та Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському районах помаранчевий рівень епідемічної безпеки, у Жовківському, Яворівському та Кам’янка-Бузькому районах – жовтий, на решті території – зелений.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments