Четвер, 7 Липня, 2022
додому Львів Принеси порожню пляшку і отримай нагороду! | У Львові з'являться фандомати

Принеси порожню пляшку і отримай нагороду! | У Львові з’являться фандомати

На львівських вулицях з’являться фандомати. Петицію про встановлення у Львові фандоматів підтримали депутати Львівської міськради. Невдовзі у  місті Лева з’являться місця, де можна буде залишити порожні пляшки, отримавши за це певні бонуси. Пише lviv.vgorode.ua

«Встановити фандомати – автомати для прийняття пластикових пляшок», – петицію під такою назвою зареєструвала Людмила Гришко 14 травня. Львів’янка переконана, європейському місту потрібні фандомати.

«Їхня назва походить від німецького слова «Pfand» – «застава». Розумний приймальний контейнер визначає вагу і об’єм тари, а сканер здатний розпізнавати 30000 штрих-кодів і дозволяє точно ідентифікувати об’єкт. Обладнаний системою «мікроклімат», автомат підтримує стабільну температуру і вологість для безперебійної роботи апарату», –  йдеться у тексті петиції.

За словами Гришко, схема роботи фандомату доволі проста: автомат отримує пластикову (або скляну чи металеву) пляшку через приймальне кругле вікно; сканує обсяг, вагу і матеріал тари; автомат відправляє пляшку в мішок зберігання; видає відповідну суму грошей за тару, знижку на придбання різних товарів тощо.

«Таким чином люди матимуть стимул сортувати сміття та обмінювати пляшки на гроші. Це дуже потрібна ініціатива, яка заохочує людей до розумного збору і використання пластику та покращення екологічного стану міста», – переконана авторка петиції.

Нагадаємо, львів’яни вимагають у міської влади відкрити громадські туалети. Переконані, під час пандемії – це конче необхідно. До того ж, комунальникам набридло щодня вимивати і прибирати під’їзди від екскрементів.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Митрополичі сади біля Собору св. Юра у Львові будуть відновлені | Коли?

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments