Понеділок, 23 Травня, 2022
додому Львівщина Провалля у Стебнику | Чи є ризики залишити Дрогобич та сусідні села...

Провалля у Стебнику | Чи є ризики залишити Дрогобич та сусідні села без води?

Перенесення водогону – один із найважливіших кроків з попередження надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути, якщо будуть нові провалля.

Учора, 24 квітня, Кабінет міністрів України виділив 26,666 млн гривень на перенесення магістрального водогону «Гірне-Дрогобич» за межі гірничого відводу Стебницького «Полімінералу». За даними tvoemisto.tv, про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод на своїй сторінці у Фесбуку.

«Так, це саме там, де 15 березня цього року сталося вже друге карстове провалля. Вперше земля провалився восени 2017 року», – йдеться у повідомленні.

Перенесення водогону – один із найважливіших кроків з попередження надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути, якщо будуть нові провалля. Водогін, а також електромережі та дорогу, за слова Юрія Холода, треба переносити, інакше Дрогобич та сусідні села можуть залишитися без води.

Нагадаємо, 15 березня на трасі Дрогобич – Трускавець утворилося карстове провалля. Об’їзд для великогабаритного транспорту влаштували через Стебник та Борислав. Окрім цього, повідомляли, що біля Трускавця, де утворилося провалля, закривають для руху рейсових автобусів.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/vodogin_bilya_stebnytskogo_provallya_perenesut_za_mezhi_nebezpechnoi_zony_108869.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments