Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Протидія - це слабкість і страх під маскою сили

Протидія – це слабкість і страх під маскою сили

Подивіться, як змінилася внутрішня позиція вашого співрозмовника після того, як ви перестали живити його енергією опору. Коли зникає ідентифікація з обраної позицією, починається справжнє спілкування.
Відсутність опору – не обов’язково бездіяльність. Це означає, що будь-яка дія стає нередагованою. Згадайте мудрість, що лежить в основі східних єдиноборств: якщо хочеш перемогти, не чини опір силі противника, відступи – і переможеш.

«Недіяння» в стані інтенсивної присутності – наймогутніший засіб, що допомагає змінити й людей, і обставини, що допомагає налагодити життя. Таке «недіяння» кардинально відрізняється від бездіяльності при звичайному стані свідомості (точніше, неусвідомленість), коли людиною керують страх, інертність і нерішучість.

Справжня «відсутність дій» передбачає відсутність опору та інтенсивну пильність.

ruky

З іншого боку, коли виникне необхідність діяти, ваша поведінка вже не буде підпорядкована розуму – ваші дії у відповідь будуть результатом усвідомленої присутності. У цьому стані розум вільний від будь-яких понять, в тому числі й від концепції ненасильства. Тому передбачити вашу поведінку неможливо.

На думку его, опір – ознака сили. Насправді ж опір відрізає людини від Буття, єдиного джерела справжньої сили.

Протидія – це слабкість і страх під маскою сили. Те, що его називає слабкістю, є вашим буттям у всій його чистоті, цнотливості та силі. А ось те, що его вважає силою, насправді є слабкість.

Таким чином, его перебуває в постійному режимі опору; перебріхуючи ролі, воно намагається приховати вашу «слабкість», яка насправді є силою.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Любов до себе – це насамперед любов до Бога всередині себе

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments