Субота, 27 Листопада, 2021
додому Кримінал Просто неба під Львовом звозять сміття та рештки тварин

Просто неба під Львовом звозять сміття та рештки тварин

На території між заказником Торфовище Білогорща та Рясне-Руським першого червня виявили стихійне звалище будівельного сміття, тваринних решток та інших твердих побутових відходів. Сьогодні, 9 червня, відбулася чергова виїзна нарада чиновників на місце стихійного звалища.

Як розповів Тvoemisto.tv директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, сьогодні посадовці підготують звернення у правоохоронні органи для порушення кримінального провадження.

«Ми обстежили візуально територію, виявили несанкціоноване скидання на території твердих побутових відходів, в тому числі тваринних решток, швидше за все це відходи походження промислового виробництва.

На місці були присутні представники департаменту екології і природних ресурсів ОДА, управління земельних ресурсів, депутати, громадські активісти, Рясна-Руська сільська рада», – повідомив Олександр Одинець.

рештки

сміття

вивіз сміття

За його словами, це звалище виявили у межах міста, але сама земельна ділянка надана обласній ОДА для подальшої передачі Рясне-Руській сільській раді.

«Ми домовилися діяти оперативно. Сьогодні готуємо звернення в правоохоронні органи», – заявив Олександр Одинець.

За його словами, тваринні рештки відносно недавно викинуті.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/zlochyn_proty_pryrody_politsiyu_prosyat_rozibratysya_hto_skydaie_smittya_ta_reshtky_tvaryn_pid_lvovom_110288.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments