Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Про людські можливості та кризи

Про людські можливості та кризи

Кризи – не біда, вони ніколи не закінчуються, тільки амплітуда у них для кожного своя. Під час кризи не потрібно від усього закриватися, а навпаки – це найкращий час для розкриття і стрибка вперед.

Мені подобаються люди, які не ниють, а пробують нове і розвиваються. Які визнають свої помилки, вміють слухати й прислухатися до себе, питають і замість фраз:

– Я це знаю…
– Теж мені новина, я це чув, читав …
– А мені це точно допоможе?
– Ой, я вже таку кількість тренінгів та спеців пройшов!
– Людина може і через книги дійти до всього сам …

Кажуть зовсім інші слова:

– Де, коли, я готовий!
– А як це можна впровадити?
– А що буде зі мною в процесі й після?
– Мені відкликається.

knyha

Нерозумно економити на собі. Уявіть таку картину: в той момент, коли людині дуже необхідна допомога, у нього навіть є конкретний запит – Простір дає йому шанс, підводить людей і ситуації, які можуть йому в цьому допомогти, а він тільки й робить, що відмазується: “Я що хто сумніваюся в цьому. Не зараз, краще я заощаджу, на дворі криза, потім як-небудь, я сам.”

І все залишається на тому ж місці, все ще тільки посилюється …

Жорстка економія не призводить до щасливого і радісного життя. Гроші все одно йдуть на виживання – сенс не в них, а в ставленні до них. А пізнання себе і розкриття своїх здібностей, як стати собою і проявити свої таланти – так багатьма і не відкриваються за все життя, про що в наслідку можна тільки шкодувати …

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Людина, яка знає себе й свої можливості

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments