Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Про любов і золото

Про любов і золото

Жила собі й в черговий раз зрозуміла, що я в цьому світі не для того, щоб мене любили. І вже звичайно не для того, щоб цю любов заслуговувати.

Ні, я не проти любові. Я дуже навіть за! Але я живу не тільки для цього. А для того, щоб досліджувати, взаємодіяти, змінюватися, дивуватися, поглинати й виділяти, відчувати, бачити, руйнувати або просто милуватися тим, що відбувається.

Загалом, я живу для того, щоб вступати в стосунки зі світом. У своєрідну алхімічну реакцію, побічним продуктом якої може бути що завгодно. У тому числі й любов. Любов як вода і вуглекислий газ, які неминуче виділяється в більшості реакцій.

Іноді зі мною можна домовитися або ефективно посваритися. Багато хто любить ще обніматися, співпрацювати, сперечатися, спати, розмовляти або гуляти. А іноді зі мною неможливо нічого зробити, крім того, щоб любити. Ну просто нічого! Знаєте, як з немовлятами, людьми похилого віку або божевільними, нічого більше не прокатує крім любові.

shchaslyva

А ще непотрібних, психованих і дивних якщо вже й люблять, то досить сильно. Інакше як з ними ужитися?

Але це все одно не є моєю метою. Погоня за любов’ю, спрага любові, випрошування любові, вимолювання її – це як добувати золото заради води, яка є побічним продуктом. Але вона ж і так з’явиться! І ще багато всякого різного разом з нею. Варто тільки почати проживати себе всіма доступними способами й вступати в незмінно міняючи тебе алхімічну реакцію зі світом, добуваючи своє особисте золото.

Хай щастить!

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Не бійтеся змін у житті

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments