Неділя, 29 Травня, 2022
додому Новини Посол висловився щодо карантину в Польщі для українців

Посол висловився щодо карантину в Польщі для українців

Поляків, які повертаються з України, не ізолюють. А от українці мусять карантинити на 14 днів.

Як повідомляє dilo.net.ua, питання про жорсткий карантин для українців та поляків постійно піднімається перед польськими високопосадовцями. Також дипломат визнав, що вживати таких заходів поляків поточна епідеміологічна ситуація в Україні та відповідальність перед іншими країнами ЄС змушують, пише Главком.

“Ми звертаємо увагу на ситуацію, коли, наприклад, громадяни Польщі, які їздять в Україну, бо мають родинні зв’язки з українцями, повертаючись до Польщі, не проходять карантин, а українці, які приїжджають разом з ними, зобов’язані це робити. Це питання я піднімав під час розмов з міністром закордонних справ Яцеком Чапутовичем, міністром сільського господарства Кшиштофом Ардановським, державним секретарем міністерства охорони здоров’я Вальдемаром Краскою, керівництвом Прикордонної служби. Є розуміння неадекватності ситуації. Але слід також розуміти, що для Польщі дуже важливо зберегти відносну епідеміологічну стабільність”, – коментує Андрій Дещиця.

Він також зазначив, що є  два фактори, через які важко переконати польських посадовців змінити свій підхід: рівень захворюваності в Україні є вищим, ніж у Польщі, що збільшує ризики  у разі скасування обмежень для громадян України; Польща є країною ЄС та змушена враховувати позицію спільноти, як і обов’язок солідарної відповідальності перед іншими країнами Союзу.

На основі: https://dilo.net.ua/zdorovya/posol-prokomentuvav-neadekvatnyj-karantyn-dlya-ukrayintsiv-v-polshhi/

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments