Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львівщина Популярний маршрут стане комфортнішим | Траса Пісочна - Східниця готова до відкриття

Популярний маршрут стане комфортнішим | Траса Пісочна – Східниця готова до відкриття

Дорожники завершують ремонт дороги Східниця – Пісочна, довжиною  52, 5 кілометрів. Про це повідомили в ЛОДА. Пише tvoemisto.tv

Дорогу розпочали ремонтувати у 2017 році. Тоді відремонтували 20,6 км у вирівнюючому шарі та 13,3 км у верхньому шарі асфальтобетонного покриття. Через нестачу фінансування роботи призупинили.

За останній же рік на цю дорогу виділили 280 млн грн.

«Дорогу ремонтують на двох ділянках – Дрогобич – с. Пісочна та смт. Східниця – м. Борислав. На першій ділянці роботи практично завершили. Дорожники проклали конструктивні шари асфальтобетонного покриття з попереднім укріпленням основи, нанесли розмітку та встановили сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування, меж населених пунктів за європейським зразком», – каже заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

doroha

На ділянці Східниця – Борислав влаштували нижній та верхній шари покриття. Наразі завершують водовідведення, наносять розмітку та встановлюють дорожні знаки.

Дорогу ремонтує підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль- Південь». За кілька тижнів, обіцяють у ЛОДА, дорогу повністю відкриють для проїзду.

Нагадаємо, що біля Трускавця на Львівщині збудують новий відрізок дороги Східниця – Пісочна, що стане новою об’їзною дорогою для курортного міста.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: На площі Франка відремонтували трамвайні колії | Фото від Батяр

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments