Субота, 27 Листопада, 2021
додому Кримінал Поповнив свій рахунок на 50 тисяч, однією купюрою в 200 гривень

Поповнив свій рахунок на 50 тисяч, однією купюрою в 200 гривень

Одеські правоохоронці викрили місцевого жителя, який за допомогою однієї 200-гривневої купюри, до якої приліпив нитку, регулярно поповнював свій рахунок.

Про це повідомляє поліція області. Пише prolviv.com

«З травня минулого року підозрюваний за допомогою розрізаної двохсотгривневої купюри, нитки та клейкої стрічки виготовив спеціальний пристрій. За його допомогою він однією і тією ж купюрою неодноразово через термінал онлайн платежів поповнював свій мобільний рахунок», — йдеться у повідомленні.

Як встановили правоохоронці, ці кошти чоловік перераховував на електронні гаманці і банківські картки, а потім знімав з них готівку.

Загалом підозрюваний зробив 44 такі «підходи» до термінала, поповнивши свій рахунок на близько 50 тисяч гривень.

Жителю Біляївського району повідомили про підозру у шахрайстві за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу, санкція передбачає до 8 років ув’язнення.

На основі: https://prolviv.com/blog/2020/07/21/na-odeshchyni-cholovik-prychepyv-nytku-do-200-hryvnevoi-kupiury-ta-44-razy-popovnyv-neiu-svii-rakhunok/

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments