Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львівщина Поліція посилює заходи безпеки на Львівщині | Чи варто хвилюватися?

Поліція посилює заходи безпеки на Львівщині | Чи варто хвилюватися?

Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Пише tvoemisto.tv

Національна поліція України прийняла рішення про посилення заходів безпеки та порядку на території Львівської, Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Заходи проводять для того, аби своєчасно реагувати на криміногенну ситуацію, не допустити дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам.

Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян вказаних регіонів, нестимуть службу поліцейські наряди. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України.

Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости.

Поліцейські проводять низку привентивних заходів:

  • перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду
  • перевірка з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час.
  • особливу увагу звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки, ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої.
  • забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Водночас для того, щоби надати практичну допомогу поліцейським Волині, туди виїхали співробітники поліції Рівненської області, зокрема, вибухотехніки.

Поліцейські закликають громадян із розумінням ставитися до вказаних превентивних заходів.

Нагадаємо, що вчора, 21 липня, у центрі Луцька чоловік захопив автобус із близько 10-20 заручниками. Він казав, що при собі має вибухівку і зброю. Вже пролунали кілька пострілів. За останніми даними міністра внутрішніх справ Аресена Авакова, терориста затримали правоохоронці, а заручників відпустили.

На основі: http://tvoemisto.tv/news/natspolitsiya_posylyuie_zahody_bezpeky_u_devyaty_regionah_ukrainy_111585.html

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

 

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments