П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Львів Поліція не зафіксувала порушень карантину на Великдень у Львові

Поліція не зафіксувала порушень карантину на Великдень у Львові

Великдень у Львові пройшов без порушень. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівщини. Йдеться про дотримання правил карантину під час богослужінь та біля церков під час великодніх святкувань. На вихідних, 18 та 19 квітня, за порядком наглядали 3 тис. правоохоронців.

Більшість львів’ян залишилися святкувати Великдень вдома. Але навіть ті, хто таки пішов до церкви, дотримувалися правил карантину. Люди були у масках, та стояли на відстані один від одного. Крім того за порядком біля церков слідкували тисячі правоохоронців: патрульні поліцейські, військові-нацгвардійці, а також офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

«Правоохоронці патрулювали поблизу кожного з близько двох тисяч храмів, де відбувались освячення пасок та Великодні богослужіння», – розповів начальник поліції Львівщини Василь Віконський.

Журналісти також перевірили дотримання парафіянами карантинних правил. У 9 з 10 церков люди таки стояли далі одне від одного та були в масках. У багатьох церквах людей всередину не впускали, однак службу можна було відстояти на дворі. «Я дотримуюся дистанції. Я стою на вулиці, я в масці і дотримуюся всіх заходів безпеки, хоч так я вирішила побути на службі», – розповіла парафіянка Гарнізонного храму, Наталія.

І лише в одній церкві люди порушили правила карантину. Йдеться про церкву св. Андрія, що на площі Соборній. Там всередині храму кількість парафіян перевищувала дозволену кількість. Журналістам вдалося нарахувати під час служби майже півсотні людей, дехто був без маски.

«Ми людей просимо дотримуватися правил карантину. Зараз здійснюємо фіксацію, все контролюємо, а потім будуть прийняті міри щодо порушень», – розповіла інспекторка поліції Марія Наконечка.

На основі: https://zaxid.net/news/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments