Субота, 21 Травня, 2022
додому Львівщина Поблизу Трускавця внаслідок негоди змило дорогу | Жахаючі кадри

Поблизу Трускавця внаслідок негоди змило дорогу | Жахаючі кадри

На Львівщині поблизу Трускавця стався зсув на автодорозі Східниця – Орів. Причина шалені злива та як наслідок паводок, що охопили нещодавно західні області України.

На дорозі Орів – Східниця сталися зсуви: деталі

Зсуви сталися з боку села Орів, а саме на шляху поблизу гори Цюхів Діл. Тому ця дорога зараз є не проїзною. Про це пише видання “Варто – Галицькі Новини”.

Видання додає, що свого часу з Трускавця до гори Цюхів Діл хотіли побудувати підвісну канатну дорогу. Її довжина мала б становити 2 – 2,5 кілометра. Початкова станція мала бути з вулиці Городище, проміжна – на Лисій Горі, кінцева – на схилах гори Цюхів Діл.

Також хотіли побудувати вілли на горі, поблизу кінцевої станції канатки, де є прекрасний панорамний краєвид на Трускавець та околиці. Але зрештою проєкт так і не зреалізували.

Таке в цьому районі трапляється не вперше, але причина – інакша

На початку березня між Трускавцем і Стебником виникло нове карстове провалля. Першими про зсув ґрунту повідомили місцеві мешканці, які почули гуркіт від обвалу землі.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://24tv.ua/strashna-negoda-zahidniy-ukrayini-zsuvi-stalisya-novini-lvova_n1369058

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments