Понеділок, 23 Травня, 2022
додому Життя Площу Двірцеву у Львові завершать до кінця липня

Площу Двірцеву у Львові завершать до кінця липня

Біля фасаду Залізничного вокзалу роботи на площі фактично завершені. З підземним паркінгом ситуація переноситься на невизначений термін, оскільки потенційні інвестори відмовилися і ситуація через карантин та епідемію призупинилася. Про це Тvoemisto.tv повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

«Залишається зробити сквер і проїжджу частину навколо скверу, щоб площа функціонувала. Паралельно проводимо конкурсні процедури, щоб знайти інвестора, який би збудував підземний паркінг і тоді відновив ще за свій кошт сквер», – розповів Андрій Білий.

За його словами, також уже практично завершений фонтан. Його запустять, коли вже завершать всі роботи на площі. «Треба ще зробити облицювання всередині і облаштувати освітлення. Фонтан закінчимо швидше, ніж карантин завершиться. Але ми його запустимо, коли вже вокзал буде функціонувати і будуть люди на площі», – пояснив Андрій Білий.

Всі роботи із реконструкції площі мають бути завершені до кінця липня. Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон», становить 165,5 млн гривень без урахування підземного паркінгу. Проєкт виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку», за яким на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу.

Читайте також: Реставрація фонтану біля Оперного театру триває

Водночас реконструкцію вулиці Чернівецької, що веде до вокзалу, не можуть розпочати, бо не можуть отримати із Києва дозвіл на початок будівельних робіт. Її мають відремонтували за пів року.

«Три тижні ми не можемо отримати дозвіл від київської ДАБІ, бо клас наслідків об’єкту є СС3, тому дозвіл мусимо отримувати у Києві. Кілька дні тому ми відправили підкореговані документи і як тільки отримаємо, то почнемо. Плануємо завершити реконуструкцію за шість місяців, хоча, звісно, все залежатиме від факторів», – зазначив Андрій Білий.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/koly_u_lvovi_vidkryyut_ploshchu_dvirtsevu_ta_pochnut_remontuvaty_dorogu_do_vokzalu_108785.html

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments