Четвер, 20 Січня, 2022
додому Життя Після 15 травня Vodafone підвищить тарифи за послуги мобільного зв'язку

Після 15 травня Vodafone підвищить тарифи за послуги мобільного зв’язку

Vodafone підвищить тарифи із 15 травня в середньому на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно, кажуть у компанії.

За даними tvoemisto.tv, підвищення тарифів пояснюють навантаженням на мережу, зростанням витрат на підтримку інфраструктури із покриття швидкісного інтернету там, де його раніше не було. А також відсутністю доходів від роумінгу, які раніше складали значну частину інвестицій в мережу.

«З 15 травня 2020 зміняться умови тарифних лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L) RED (XS +, S, M, L), Unlim 3G, 3G +, з 27 травня 2020 року – змінюються умови лінійок Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice. В середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно», – йдеться у повідомленні компанії.

Водночас Vodafone обіцяє не змінювати умови тарифної лінійки Family, яка включає безлімітні дзвінки в мережі + 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Також без змін залишається архівний тариф Light і Light+.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/odyn_iz_mobilnyh_operatoriv_v_ukraini_pidvyshchuie_taryfy_na_20_109079.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments