Неділя, 29 Травня, 2022
додому Життя Підвищення тарифів на електроенергію не буде | Байки спростовано

Підвищення тарифів на електроенергію не буде | Байки спростовано

Національна комісія з регулювання сфери енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) спростувала поширену раніше інформацію щодо пропозиції підвищити тарифи на електроенергію для населення. На цю мить тарифи для населення регулюються спеціальним рішенням уряду, повідомили в прес-службі регулятора.

Як повідомляє zaxid.net у відомстві наголосили, що Комісія, як і вся енергетична спільнота, завжди послідовно виступала за ліквідацію перехресного субсидування на ринку електроенергії.

«Втім із введенням в дію з 1 липня 2019 року нової моделі ринку електричної енергії тарифи для населення регулюються через механізм покладання спеціальних обов’язків на ринку електричної енергії, який встановлюється відповідним рішенням Кабінету Міністрів України», – йдеться в повідомленні НКРЕКП.

Також пропозиції НКРЕКП передбачають зниження «зеленого» тарифу і низку інших ініціатив, зокрема скасування пільгової категорії споживання до 100 кВт-год для населення з 1 січня 2021 року.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/nkrekp_sprostuvala_pidvishhennya_tarifiv_na_elektroenergiyu_cherez_nadlishok_zelenoyi_energiyi_n1501839

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments