Вівторок, 26 Жовтня, 2021
додому Життя "Пенсіонери мусять оплачувати проїзд до скасування карантинних обмежень" - мер Львова

“Пенсіонери мусять оплачувати проїзд до скасування карантинних обмежень” – мер Львова

Пільги тимчасово відмінили 23 березня. Про це пише Твоє місто.

Після 22 травня у Львові можуть дозволити роботу громадського транспорту. Однак пільги відновлять лише для учасників бойових дій. Натомість пенсіонери муситимуть оплачувати проїзд до скасування карантинних обмежень. Про це заявив 14 травня міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер зазначив, що норма «виключно сидячих місць» зберігатиметься ще певний час, бо «інфікуватись у транспорті дуже легко».

Водночас, як зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, через зменшення кількості пасажирів у громадському транспорті збитки комунальних перевізників Львова вже становлять 59 млн грн.

Приватні перевізники також порахували збитки і написали головам фракцій у міськраді звернення, в якому просять місто про певну компенсацію.

У листах до депутатів ТзОВ «Міра і К», «Фіакр-Львів» та АТП-14630 зазначили, що з моменту запровадження карантину підприємства зазнають збитків, оскільки обсяги виторгу впали у 3-4 рази, що своєю чергою не дозволяє покрити навіть вартості палива.

Нагадаємо, що від початку карантину в громадському транспорті дозволялося перевозити лише 10 пасажирів. Із 22 квітня Кабмін дозволив перевозити лише сидячих пасажирів. Громадським транспортом Львова можуть користуватися лише люди, які забезпечують життєдіяльність міста.

Батяр у Telegram :point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/pensionery_zmozhut_bezkoshtovno_izdyty_u_transporti_vzhe_pislya_karantynu_109485.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments