Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів Пенсіонери Львівщини отримають обіцяну тисячу гривень

Пенсіонери Львівщини отримають обіцяну тисячу гривень

За даними tvoemisto.tv, на Львівщині пенсіонерам виділили 600 мільйонів гривень одноразової грошової допомоги.

Таким чином, 355,3 тисячам пенсіонерів області, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня. Ще 263 тисячам пенсіонерів, котрі отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5-ти календарних днів з дня надходження коштів.

У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року. Щодо права на виплату тисячі гривень можна звертатися до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області або телефонувати на гарячу лінію (032) 255-38-97.

У фонді зазначають, що одноразова допомога надаватиметься, зокрема, особам, загальний розмір пенсій яких з урахуванням надбавок і підвищень, встановлених законодавством, станом на 1 квітня 2020 року не перевищує 5 тис. гривень.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/pensioneram_na_lvivshchyni_vydilyly_po_tysyachi_gryven_hto_i_koly_otrymaie_108822.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments