Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Зірки Оля Полякова закликає владу дозволити концерти в Україні

Оля Полякова закликає владу дозволити концерти в Україні

Українська співачка Оля Полякова закликає владу дозволити концерти в Україні. За даними shlyahta.com.ua, про це вона заявила в програмі “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна“.

“Прочитала в інтернеті поетапний план виходу з карантину. Так ось: офіси, бари, ресторани, метро почнуть працювати, а про шоу-бізнес, про культуру, про культурно-масові заходи там не сказано жодного слова. Тобто ми, люди, які збирають стадіони, які є рупорами, які працюють на днях міст, сіл, беруть участь в акціях на підтримку всього, – ми не існуємо, в понятті народних депутатів нас немає”, – зазначила вона.

За словами співачки, у плані виходу з карантину немає жодного слова про те, коли будуть проводити масові культурні заходи. “Я закликаю весь культурний цех об’єднуватися у профспілки, щоб створювати свій штат юристів, визначатися із загальними напрямами і вимагати, щоб влада нас бачила. Поки що я бачу: в тому, як ми будемо виходити з карантину, влада не бачить нас”, – додала вона. Учасник групи “Антитіла” Тарас Тополя також в ефірі “України” повідомив, що всі концерти його групи перенесли на вересень.

“Концерти завершилися, вони перенесені на вересень. Близько 30 концертів перенесли на вересень, і у нас втрати лише від того, що ми змушені переформатувати всі процеси, – близько 1 млн грн. У нас скасування концертів в Європі, невизначена ситуація з концертами у США. Нам дали зрозуміти, що раніше вересня на концерти можна не розраховувати”, – зазначив він.

Карантин в Україні діє з 12 березня. Через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 заборонили масові заходи, закрили навчальні заклади, торгові центри, магазини (крім продуктових та аптек), ресторани, кафе і бари, спортивні зали, салони краси і нічні клуби, зупинили авіасполучення з іншими країнами і внутрішні пасажирські перевезення.

Роботодавців закликали перевести співробітників на віддалений режим роботи. З 6 квітня умови карантину посилили: українцям заборонили гуляти в парках, збиратися в групи більше ніж по двоє і з’являтися у громадських місцях без маски або респіратора.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://shlyahta.com.ua/olia-poliakova-prosyt-vladu-dozvolyty-kontserty/?fbclid=IwAR3drUb1VzKhIWl4le0myFvzFFViyg0m-E3NgPKgjs4ui9rdrFFVcTUcjZY
© shlyahta.com.ua

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments