Четвер, 28 Жовтня, 2021
додому Життя Олена Зеленська захворіла на коронавірус

Олена Зеленська захворіла на коронавірус

Дружина президента України Олена Зеленська повідомила, що отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Про це вона повідомила на своїй сторінці у фейсбуці. Про це пише lviv1256.

«Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів», – написала вона.

За словами Олени Зеленської, вона почувається добре і перебуває на амбулаторному лікуванні, «ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку».

«Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні», – додала вона.

❗️❗️❗️Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може…

Posted by Олена Зеленська on Friday, June 12, 2020

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський розповів, що хотів спеціально захворіти на COVID-19.

Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді».

«Я хотів пройти цей етап. Захворіти, так. Чому? Щоб людям було легше.

Коли в нас був момент депресії, ми зібралися, я запропонував нашим: «Давай я захворію? Ізолюємо мене на Банковій. Посплю там, проживу це нормально, щоб люди розуміли – це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу», – каже Зеленський.

Хоча президент і стверджує, що не боїться захворіти на COVID-19, але в команді президента вирішили, що такий крок буде явним перебором.

“Вирішили, що занадто. Перебор”, – сказав Зеленський.

Крім того, було висловлено думку, що хвороба Зеленського може бути сприйнята суспільством, як піар-хід. Тому від ідеї навмисного зараження коронавірусом було вирішено відмовитися.

«На самому початку був момент страшний, коли люди вважали, що це – чума, що ми всі помремо. І ось там був такий момент… Єдине, що мене зупинило – коли хтось із наших сказав, що скажуть: «Це якась піар-штука». Ось це мене зупинило. Я не хотів, щоб подумали, що я вигадав собі», – заявив Зеленський.

Та додав, що його не пробачила б родина: “Сказали б, що я божевільний. І, в принципі, були б праві”.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: http://lviv1256.com/news/druzhyna-prezydenta-olena-zelens-ka-zakhvorila-na-koronavirus/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments