П’ятниця, 17 Вересня, 2021
додому Подорожі Один з найбільших лоу-костів Європи отримав права на польоти в Україну

Один з найбільших лоу-костів Європи отримав права на польоти в Україну

Один з найбільших лоу-костів Європи easyJet може розпочати польоти в Україну вже в літньому сезоні 2020 року. Згідно з офіційною інформацією авіаційної влади Італії ENAC, авіакомпанія запросила і отримала права на польоти з Італії в Україну до кінця жовтня 2020 року, передає awianews.com.
Про це повідомляє Дивись Info

У повідомленні про призначення не вказано список маршрутів, проте йдеться, що лоу-кост зможе виконувати в Україну 12 щотижневих рейсів. Права оформлені 23 липня на австрійський підрозділ easyJet — easyJet Europe Airline GmbH. Раніше вона ніколи не літала в Україну. На пострадянському просторі лоу-кост працював тільки на російському ринку, виконуючи до 2015 року рейси Манчестер-Москва і до 2016 року рейси Лондон-Москва.

Ринок польотів між Україною та Італією авіаційна влада повністю лібералізувала в липні. В результаті лоу-кости Ryanair і Wizz Air оголосили про відкриття по 17 маршрутів між країнами.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments