Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги Одна людина в дитинстві був дуже дружила зі старим сусідом

Одна людина в дитинстві був дуже дружила зі старим сусідом

Але час минав, з’явився коледж і захоплення, потім робота й особисте життя. Кожну хвилину молодий чоловік був зайнятий, і у нього не було часу ні згадати про минуле, ні навіть побути з близькими.

Одного разу він дізнався, що сусід помер – і несподівано згадав: старий багато чому навчив його, намагаючись замінити хлопчикові загиблого батька. Відчувши свою провину, він приїхав на похорон.

Увечері, після поховання, чоловік зайшов в спорожнілий будинок покійного. Все було так, як і багато років тому…

Ось тільки маленька золота коробочка, в якій, за словами старого, зберігалася найцінніша для нього річ, зникла зі столу. Подумавши, що її забрав хтось із нечисленних родичів, чоловік покинув будинок.

viter

Однак через два тижні він отримав посилку. Побачивши на ній ім’я сусіда, чоловік здригнувся і відкрив коробку.

Всередині лежала та сама золота коробочка. У ній виявилися кишеньковий золотий годинник з гравіюванням: «Дякую за час, що проводив зі мною».

І він зрозумів – найціннішим для старого був час, проведений зі своїм маленьким другом. З того часу чоловік намагався якомога більше часу приділяти дружині й синові.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Багато хто вважає інших людей дуже дивними, але це не ваша проблема!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments