Понеділок, 18 Жовтня, 2021
додому Життя Обмеження через коронавірус розтягнуться на два роки

Обмеження через коронавірус розтягнуться на два роки

Люди мають звикнути жити в нових умовах, каже прем’єр Денис Шмигаль.

За даними tvoemisto.tv, сьогодні уряд має розглянути постанову про продовження карантину щонайменше до 12 травня, і, можливо, введе деякі пом’якшення карантинного режиму. Але, каже прем’єр-міністр Денис Шмигаль, українці мають звикнути, що ті чи ті обмеження та заходи будуть вводитись ще протягом двох років. Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

«Система охорони здоров’я зараз завантажена хворими на коронавірус менше, ніж на 10%. Це ми йдемо за так званим позитивним сценарієм. Але це не означає, що у нас в цьому році не буде піків і сплесків. Загалом світ в цьому році коронавірус не здолає, і нам у будь-якому випадку прийдеться жити в умовах вже нового світу і нових соціальних обмежень. Наприклад, ризикоорієнтованих умов, коли будемо вводити карантинні обмеження в окремих містах, селах чи областях», – каже Денис Шмигаль.

Читайте також: Вже завтра можна буде гуляти у парку | Послабленню карантину бути

Глава уряду посилається на прогнози ВООЗ і зазначає, що масочний режим, дезінфекція, соціальна дистанція та певні правила поведінки можуть діяти ще до двох років.

«Ми сьогодні запроваджуємо певні визначення карантинних заходів та необхідності їх запровадження в рівнях – жовтий, помаранчевий, червоний. Жовтий це коли ситуація помірна і ми можемо відпускати основні галузі і працювати в дуже м’яких умовах карантину. Помаранчевий – це якщо кількість хворих починає зростати, і, припустимо, в окремому регіоні вже є один або два летальних випадки. Тоді ми цей регіон локалізуємо і закриваємо. Червоний – це lockdown, коли регіон чи країна фактично закриваються повністю, як зараз», – розповідає Денис Шмигаль.

Тож, говорить урядовець, не варто сподіватись, що у травні всі зможуть забути про карантин і жити, як раніше.

Нагадаємо, учора міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що сьогодні уряд може відкрити парки для українців, але за певних умов.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/v_uryadi_prognozuyut_shcho_obmezhennya_cherez_koronavirus_v_ukraini_roztyagnutsya_na_dva_roky_108760.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments