Вівторок, 5 Липня, 2022
додому Розваги Нічого не трапляється з тобою, але все відбувається для тебе

Нічого не трапляється з тобою, але все відбувається для тебе

Насправді твій світ влаштований так, що нічого не трапляється з тобою, але все відбувається для тебе – для твого пробудження, для твого зростання, для твого натхнення, для твого дослідження, навіть якщо ти забудеш або не побачиш цього, впадаючи в несамовитість або відчай. Коли немає фіксованої мети, ти ніколи не втратиш мета, значить, ти ніколи не зможеш втратити свій шлях. Тому, ніщо з того, що відбувається у твоєму житті, не зможе збити тебе з дороги. Твій шлях – це те, що відбувається, і те, що відбувається – це твій шлях. Іншого нема.

Все, що відбувається – це подарунок на цьому непорушному шляху, який ти називаєш своїм життям. Сміх, сльози, часи великої скорботи, досліди глибокої втрати, біль, плутанина, коли ти думаєш, що ніколи не зможеш чогось зробити, розриває серце любов, втрата віри абсолютно у все це шоу. Але навіть втрата віри в шоу – це частина шоу. Навіть сцена, де «щось йде не так”, не свідчить про те, що шоу йде не так, і тому, ти завжди саме там, де тобі потрібно бути, віриш ти в це чи ні. Життя можна довіряти абсолютно, навіть коли довірі мільйон світлових років. І життя не може піти не так, життя – для всіх, а життя – це все. Зрозумівши це, знаючи про це в глибині свого серця, ти розумієш, що духовність – дуже проста річ. Проста, як дихання, природна, як роздивляння зірок вночі на небі й занурення в мовчазне здивування.

Всесвіт прекрасніше, ніж ти можеш собі уявити.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Зазвичай розум створює проблему і хоче знайти рішення

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments