Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львів "Незалежний журналіст" Остап Стахів | Обережно, вами маніпулюють

“Незалежний журналіст” Остап Стахів | Обережно, вами маніпулюють

Просторами соціальної мережі Facebook вже не перший місяць ширяться нісенітниці “незалежного журналіста” Остапа Стахіва. Чому нісенітниці? Пропонуємо Вам ознайомитись з наступними явними доказами маніпуляцій, відвертої брехні та коронавірусних спекуляцій Стахіва.
Декілька днів назад, а саме 15.08.2020 року, Остап поділився зі своїми підписниками дописом, у якому відверто закликав людей перестати носити маски. Причина дуже проста – медична маска шкодить здоров’ю людини.
“Від вірусів маска не захищає – це вже всім зрозуміло, а як вона шкодить, знають ще не всі!” – написав Остап Стахів.
skrin
Скріншот зроблений 19.08.2020
Цей допис викликав неоднозначну реакцію дописувачів псевдоблогера та борця за справедливість. Користувачі соціальної мережі запідозрили, що їх намагаються обдурити. Редакція Батяру провела власне розслідування та ось, що нам вдалось з’ясувати.
На фото праворуч малюк із великими червоними пухирями навколо рота. Це фото взято зі сторінки англійської Вікіпедії (https://web.archive.org/…/en…/wiki/Eczema_herpeticum) про шкірну хворобу Eczema herpitcum, на фото герпесна інфекція на шкірній екземі. Фото було завантажено там у квітні 2018 року.
На фото внизу ліворуч видно дитину з вітрянкою. Фото було завантажено (https://archive.vn/pjccq) у базу даних фотографій у травні 2016 року та його можна знайти на інформаційній сторінці для батьків про вітрянку.
Внизу праворуч зображено жінку з розацеєю, яка викликає почервоніння на обличчі. Фотограф завантажив зображення (https://archive.vn/W4n2g) у базу даних фотографій, його тека із зображеннями востаннє оновлювалася у 2019 році.
Середній знімок праворуч – це користувач Instagram Валерія Зедде (https://www.instagram.com/p/B9qsjL9o8w_/?utm_source=ig_embed), яка стверджує, що працює в Мілані медсестрою в інтенсивній терапії. Вона опублікувала фотографії відбитків масок на обличчі 13 березня 2020 року після зміни в лікарні, під час найгіршої фази пандемії коронавірусу в Італії. Однак згодом зображення в колажі було маніпульовано та драматизовано: відбитки на її обличчі темніші і здаються глибшими, ніж в оригіналі.
Походження фото маленької темноволосої дівчинки в лівій верхній частині невідомо.
Кожен охочий може перевірити усі ці факти за цим посиланням – https://dpa-factchecking.com/germany/200810-99-113437/
Після того як наш журналіст виявила очевидні докази обману з боку Остапа Стахіва, ми надіслали йому результати розслідування. На жаль, ніякого коментаря нам отримати не вдалось, адже Остап вирішив просто заблокувати нам доступ до своєї сторінки.
dokazy
Більше того, серед дописувачів сторінки Остапа Стахіва знайшлось чимало людей, які також поставились з недовірою до таких сміливих заяв “журналіста”. Люди вимагають вказувати імена осіб, довідку від лікаря про підтвердження діагнозу та документи про трату коштів, які дописувачі надсилають на банківський рахунок Стахіва аби допомогти “незалежному журналісту” і надалі здійснювати свою діяльність у цій сфері.
Пропонуємо Вам переглянути декілька коментарів від обурених дописувачів.
feyk
mayachnya
durnytsi
neadekvatnist
mantry
oburennya
brehlo
feyk
manipulyatsia
Новини від “Батяр” в Facebook. Підписуйтесь на нашу сторінку 👉https://www.facebook.com/batyarcom/

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments