Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Непомітні духовні практики, які всі ми робили | Батяр

Непомітні духовні практики, які всі ми робили | Батяр

Ви ніколи не медитували? І ніяких не робили духовних практик? Не може бути! Подивіться, ось же:

1. Коли Ви в дитинстві кружляли від радості, ви знали, що це езотерична практика? Так кружляють дервіші в суфізм (езотеричний іслам).

2. Коли ви в дитинстві з завмиранням серця споглядали красу, забувши як думати, і завмерши, зосередившись лише на погляді … Ви знали, що це практика дзен? Практика зупинки внутрішнього діалогу?

3. Колись в дитинстві ви вважали світ чудесним, магічним і навіть відчували це … Чи знали ви, що багато духовних практик спрямовані на очищення сприйняття і сприйняття світу як магічного місця?

4. Ви знаєте, що натиснення на очі та дивитись “мультики” – це духовна практика ТОДА в тибетському буддизмі, в Дзогчен?

dity

5. Чи знаєте ви, що дитяче дурачення і кривляння, і отримання від цього радості, є практика юродствування в християнстві, сталкінгу в Кастанеді й божевільної мудрості в буддизмі?

6. Ви знаєте, що безумовна любов, яку ви в дитинстві відчували до батьків, є те ж саме, що все прийняття, в якому перебувають святі?

7. Ви знаєте, що відчуття свята і чудес, наприклад в новорічну ніч – це відчуття Святого Духа? Відчувати Святий Дух – це відчувати Дух Свята.
Отже, Ви все ще сумніваєтеся в тому, що колись робили духовні практики?

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Протидія – це слабкість і страх під маскою сили

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments