Середа, 6 Липня, 2022
додому Життя Не переживайте, все на краще! | Повчальна історія

Не переживайте, все на краще! | Повчальна історія

Черчилль, коли вимовляв тости, говорив наступне: «Я вважаю за краще не бажати нікому ні здоров’я, ні багатства, бажати лише везіння! Адже більшість тих, хто був на «Титаніку», були й здоровими, і багатими. Але везучими виявилися далеко не всі з них … »

Через рік після страшної атаки в США 11 вересня 2001 року в одній з американських газет була опублікована ось ця коротенька замітка-нагадування. Прочитайте її уважно і, може бути, кілька разів, якщо ви з тих, хто занадто часто нервує через дрібниці. Ось ця замітка:

«Може бути, ви знаєте, що керівник однієї з великих компаній вижив в атаці 11 вересня, тому що повів свого сина перший раз в дитячий сад.

Інший хлопець залишився живий, бо була його черга йти за пончиками.

Одна жінка спізнилася, тому що її будильник НЕ продзвенів вчасно.

Хтось спізнився, застрягши в пробці на автостраді Нью-Джерсі.

Один з них спізнився на автобус.

Одна жінка пролила каву на одяг, і їй потрібен був час, щоб переодягнутися.

У когось не заводилася машина, хтось повернувся, щоб відповісти на телефонний дзвінок.

У іншого дитина тягнула час і він не був готовий вчасно.

Один не міг зловити таксі.

Те, що особливо вразило мене, це чоловік, який надів того ранку нові туфлі, добирався до роботи різними засобами, але, перш ніж потрапити туди, заробив на нозі мозоль. Він зупинився в аптеці, щоб купити лейкопластир! Ось чому він зараз живий.

Тепер, коли я застрягаю в заторі, не встигаю на ліфт, повертаюся, щоб відповісти на телефонний дзвінок … Коли трапляються всі ці дрібниці, які дратують мене, я думаю про себе, що це саме те місце, де Бог хоче, щоб я перебував цієї миті. Наступного разу, коли вам здається, що ранок йде не так, діти одягаються повільно, ви не можете знайти ключі від машини, стоїте на кожному світлофорі, не турбуйтеся і не гнівайтеся: Бог працює, охороняючи вас. Все на краще”.

Удачі вам!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments