Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Найсильніше почуття - розчарування

Найсильніше почуття – розчарування

Найсильніше почуття – розчарування розуму. Не образа, не ревнощі й навіть не ненависть … після них залишається хоч щось всередині, а після розчарування – ілюзорна порожнеча очікувань розуму, що так вбиває більшість, а насправді – це благо.

У нас у всіх дуже багато внутрішньої та зовнішньої боротьби, яка веде нас тільки в сторону. А справжній розвиток починається з відмови від бажання переробити себе та іншого.

Клич “вийти із зони комфорту” – давно перетворився на кліше. Більшість з тих, хто спробував це зробити, в результаті опинилися в пустелях людської душі, але вже точно не в долинах успіху, швидше в зоні нескінченної нудьги, де немає задоволення і де так і не з’явилася мета і все залишається, як раніше. Не все так однозначно і не всім потрібні штучні труднощі.

Що приносить основний прибуток в будь-якому бізнесі? Прості, людські дрібниці, що виражаються в персональній турботі й повазі, яких немає у ваших конкурентів.

foto

Кожна людина в глибині себе знає відповідь на свої питання, але найголовніше питання тільки в тому – як вміє людина прислухатися без втручання і трактування свого розуму.

Гасло “Швидше, вище, сильніше” – цей клич вільного ринку, не згасає останні 200 років Промислової революції, нарешті завів всіх нас в глухий кут. Загальноприйнята аксіома – чим більше сил ми витрачаємо – тим більше отримуємо – вже не працює, нам тільки більше часу потрібно на відновлення, відпочинок, роздуми, підзарядку, перезавантаження. А як по новому – все дуже індивідуально! Час загальних шаблонів закінчилося.

Йдучи на компроміси з самим собою – ви тільки доводите, що зовсім не знаєте себе і тим самим знецінюєте своє життя, заганяючи себе в глухий кут.

Будь-які труднощі – це шліфування уроків минулого, а також підготовка і випробування заради майбутнього…

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Ми повинні бути дуже обережні зі словами

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments