Вівторок, 26 Жовтня, 2021
додому Новини Наймістичніші місця України | Встигніть відвідати

Наймістичніші місця України | Встигніть відвідати

Екстремальний туризм давно став неймовірно популярним серед мандрівників. У кожній країні з давньою історією назбиралося чимало загадкових місць, від яких холоне кров. Україна — не виняток. Ці локації приваблюють туристів-екстремалів та й взагалі тих, хто любить полоскотати собі нерви. Про це пише lviv1256.

Ставка Гітлера Вервольф, Вінничина

«Вервольф» у Вінницькій області повинен був стати «магічним центром», місцем сили Гітлера. Для цього тиран навіть консультувався з чаклунами-магами-провидцями.

ставка

Ставка Гітлера Вервольф розміщувалася за 8 км на північ від м. Вінниця біля смт. Стрижавка, на території тодішньої генеральної округи Житомир. Вона призначалася для керування військовими діями на Східному фронті, а деякі дослідники припускають, що навіть і для подальших бойових дій у напрямку Ірану та Індії. Адольф Гітлер був у «Вервольфі» тричі, загальна тривалість перебування — 156 днів: за свідченнями його біографів, у жодній з інших ставок фюрер не провів так багато часу.

Селище Заїзд в Чернігівській області

Село знаходиться на самому в’їзді в покинуті Прилуки. Заїзд пов’язують з так званими геопатогенними зонами. Тут постійно ламаються автомобілі, а годинник перестає показувати правильний час. Люди тут відчувають слабкість. Одна з версій з приводу того, що відбувається в селищі, така: тут накладаються різні за силою магнітні поля, тому і відбуваються містичні речі. За іншою версією, такий вплив на людей мають якісь таємні випробування на військових об’єктах.

Соминське озеро, село Сомин Волинської області

озеро

Озеро знаходиться посеред лісу в 2 кілометрах від села. Люди бояться купатися в ньому, оскільки тут нібито навіть не клює риба і не співають птахи. А все тому, що в озері живе чудовисько. Останній раз тварину зі зміїною головою і тулубом крокодила бачили в цьому місці 30 років тому. За однією з легенд, в озері живе гігантський древній сом. За іншою − доісторична акула.

Зелений театр, Київ

Це величезна споруда з підземними ходами і тунелями. У різні часи в неї то блискавка потрапляла, то вона горіла. За часів будівництва комплексу неподалік був цвинтар самогубців. А за радянських часів злочинці часто залишали тут трупи. Кажуть, що Зелений театр − це центр підземних комунікацій ще з часів заснування Києва. Розповідають також про жіночий монастир, який відлучили від церкви. Ходять чутки, що тут любив гуляти Булгаков.

Бойова гора поблизу Івано-Франківська

гора

Таку назву гора отримала нібито через страшний бій між козаками та польськими загонами Потоцького. Але ходять і багато інших легенд. Одна з них розповідає про велетнів, які тут жили. Вони хотіли дістатися до Бога і за це їх затопили. Після цього територію захопили біси, а коли їх прогнали, на горі з’явився монастир. Коли ченці стали грішити, монастир пішов глибоко під землю. Також люди кажуть, що вночі по горі ходить нечисть.

Тюрма на Лонцького, Львів

тюрма

Тут в 20 столітті були політичні в’язниці польського, радянського і нацистського режиму. Найтрагічнішим періодом в тюрмі був період радянської влади. Стіни в’язниці побачили стільки людських страждань, що важко уявити більш моторошне місце. Зараз тут знаходиться музей-меморіал жертв окупаційних режимів.

Єврейський цвинтар, Івано-Франківськ

У жовтні 1941 року німці на вантажівках привезли сюди тисячі євреїв. На кладовищі вирили яму глибиною 5 м. Жахлива кара тривала 5 годин. Тоді було вбито від 6 до 10 тисяч безневинних людей.

Будинок з привидами, Тернопіль

будинок з привидами

Будинок розташований в приватному секторі мікрорайону “Дружба”. Побудований він на місці кладовища. За розповідями, коли будинок побудували, в ньому відразу оселилася нечисть. Звідти було чути моторошні звуки. А світло мерехтіло ще тоді, коли електрика не була проведена. Власник будинку не побоявся поселити туди свою сім’ю, однак літаючі предмети і танцюючі меблі все ж вижили їх з дому. Після цього кам’яний будинок довго був порожнім, а зараз там нібито живе жінка.

Вінницька психіатрична лікарня, Вінниця

лікарня

В кінці 19 століття у Вінниці з’явилася психіатрична лікарня. Найстрашніші історії цього місця розповідають про методи, якими тут намагалися лікувати хворих. Тут широко застосовували кровопускання, опіки, проносні засоби, оцет, голодування, водолікування. Людей одягали в гамівні сорочки, зв’язували ременями, а іноді застосовували навіть кайдани. Пізніше, за часів радянської окупації, в психлікарню часто потрапляли здорові, але неугодні режиму люди, над якими тут проводили експерименти.

“Бугайский трикутник”, хутір Мала Бугайка в Сумській області

трикутник

Цей невеличкий хутір оповитий містикою. Очевидці розповідають про зупинку і прискорення часу. Також люди тут страждають галюцинаціями. Місцеві їдуть з цього містичного селища і радять обходити його. Вчені кажуть, що годинники тут дають збої в роботі через магнітне поле. Однак пояснити дивні стуки і стогони, які чують жителі в своїх будинках, ніхто не може.

Прип’ять, Київська область

Найстрашнішим місцем в Україні, безсумнівно, є мертве місто Прип’ять, про яке знають всі. Кілометри порожніх вулиць, покинуті будинки і дитячі сади. Важко уявити щось страшніше, ніж мертве місто. Місто стало неживим після вибуху на Чорнобильській АЕС.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://lviv1256.com/lists/top-11-mistychnykh-lokatsiy-v-ukraini/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments