Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Найкращий доказ мудрості

Найкращий доказ мудрості

Найкращим доказом мудрості є безперервне хороший настрій. Найбільше люди ображаються на вас за те, що ви вперто і нахабно не бажаєте відповідати їхнім особистим очікуванням.

Люди бояться тих, хто знає себе. Вони мають якусь харизму, потужну аурою, привабливістю і владою. Людину, яка пізнала щось внутрішнє, важко поглинути. Він є силою, яка руйнує чинний порядок. Його спосіб буття бунтівний – не тому, що він бореться проти чого-небудь або кого-небудь, а тому, що він відкрив свою справжню природу і зважився жити відповідно до неї наперекір більшості навколишніх.

Коли ти захочеш плакати – поклич мене, я не обіцяю тебе розсмішити, але я можу поплакати разом з тобою, якщо ти одного разу захочеш втекти – поклич мене, я не обіцяю умовити тебе залишитися, але можу втекти разом з тобою, коли ти відмовишся взагалі кого-небудь чути – поклич мене, я буду сидіти дуже тихо.

zhinka

Але якщо одного разу ти мене покличеш, а я не відмовлюсь – поспішай до мене, швидше за все, я тебе дуже потребую.

Ніколи не просіть у житті того, до чого не відчуваєте себе абсолютно готовими. Коли ви перебуваєте з кимось, хто вас повністю розуміє і приймає – відбувається зцілення.

Ви можете закидати іншу людину чим завгодно – каменями або квітами. І це залежить від того, що у вас є в наявності, всередині, в душі. І справа ні в якому разі, не в цій людину – справа у вас. Хто не відповідає гнівом на гнів, рятує обох – і себе, і іншого. Само маніпуляцію ми часто називаємо “совістю”.

Істинний Майстер – це саме Життя. Воно твій перший і останній учитель. Погода в нас, а сонце світить і дощ просто йде…

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Все-таки люди виняткові істоти!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments