Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Навчіться жити по-справжньому

Навчіться жити по-справжньому

Якщо ви здатні провести абсолютно марний день абсолютно марним чином – ви навчилися жити.

Бач, що вони задумали. Вони думають, ми думаємо що ми і, правда, думаємо, що ми так думаємо, а ми тільки думаємо, що ми так думаємо, я думаю … ми думаємо, що ми живемо, але чи так це?

Розум забуває непотрібне, а серце – не доторканне. Але ні розум, ні серце ніколи не забудуть того, що потрапило в них і проросло через вас. Тіні не гасять сонце, але розум затемнюється тінями, гасячи ваш світ.

Обличчя і тіло, думки та мрії не показують твою суть і не є тобою. Все це різні осколки й частини деякої частини. Ти – той, Хто перебуває зовні – Дух, а просвічується зсередини, все інше – лише прояви взаємодії Божественних Енергій, Шати Законів, Завдань, Уроків, Рода, Карми та Долі.

Якщо ви випромінюєте любов, то вам більше нічого не потрібно, так ви привернете у своє життя все своє, найкраще і необхідне. Якщо ви не даруєте і не випромінюєте любові, то не має значення, що у вас є, тому що все це буде не ваше, короткочасно, ілюзорно і нічого вдячного не принесе ні вам, ні вашим близьким.

Насправді Ти ніколи не змінювався. Ти просто все більше ставав Собою. Ти йшов в пошуках Сенсу Життя, і як виявилося, йшов до Себе Справжньому. По дорозі втрачаючи все наносне, зайве, нав’язане, що не Твоє … Ти згадував істинного Себе.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Про любов і золото

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments