Середа, 22 Вересня, 2021
додому Львівщина Над Львівщиною існує загроза затоплення семи сіл

Над Львівщиною існує загроза затоплення семи сіл

Існує загроза прориву дамби та початкове затоплення окремих прирiчкових населених пунктiв в Самбiрському районi.

На Львівщині є загроза прориву дамби та початкове затоплення окремих прирiчкових населених пунктiв в Самбiрському районi. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

«У другiй половинi доби 5 липня на р. Стрв’яж бiля с. Луки (Самбiрський р-н, Львiвська обл.) очiкується продовження формування максимального рiвня води чергової паводкової хвилi. При цьому iснує загроза прориву дамби та початкове затоплення окремих прирiчкових населених пунктiв в Самбiрському районi (с. Бабино, Пиняни, Чернихiв, Нижне, Острiв, Луки, Хлопчицi)», – йдеться в повідомленні.

У ДСНС також попередили, що 5-6 липня на Волині можливе досягнення вiдмiтки затоплення присадибних ділянок в с. Пiдгiр’я Ратнiвського району.

Крім того, через значні опади в гiрськiй частинi протягом 4-5 липня на рiчках басейнiв Прута та Сiрету очiкують змiну гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,2-0,7 м. У мiсцях випадiння сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/na_lvivshchyni_mozhlyvyy_proryv_damby_i_zatoplennya_semy_sil_111108.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments