П’ятниця, 23 Квітня, 2021
додому Львів На вулиці Сахарова у Львові відбудеться реконструкція трамвайного депо | ФОТО

На вулиці Сахарова у Львові відбудеться реконструкція трамвайного депо | ФОТО

У Львові розпочався проєкт ревіталізації (відновлення) старого трамвайного депо, побудованого у 1894 році в новий соціальний хаб Lem Station, на розі вулиць Сахарова і Вітовського. Вже з’явились оновлена візуалізація проєкту, відкриття якого планується у 2023 році, пише Тvoemisto.tv.

Депо було збудовано в 1894-му році, саме тоді у Львові запрацював перший електричний трамвай (до цього функціонував кінний). Територію було призначено під зберігання і ремонт трамваїв. Тут же знаходилась електростанція, що живила лінію. Згодом, на вулиці Городоцькій відкрили інше депо, до якого і переїхав трамвай, а старе, на розі Сахарова і Вітовського, було покинуто.

proekt

Концепція проєкту передбачає ревіталізацію будівель, не порушуючи їхнього історичного сенсу. На місці депо планують зберегти частину станцій без добудов і кондиціонерів, залишити фасади, структуру даху, вікна та трамвайні колії.

У новому креативному артпросторі з’являться зони для воркшопів, громадських заходів, освітніх центрів, лабораторій для наукових розробок і багато іншого. Інфраструктура проєкту містить: івент-зону, коворкінг, фудкорт, відкриті тераси, майстерні.

budynok

Проєкт передбачає реконструкцію частини трамвайного депо на перехресті вулиць Сахарова і Вітовського у Львові на користь створення креативного простору для стартаперів, IT-фахівців, фрілансерів.

«Тут уже почалися підготовчі роботи. Вже можна побачити перші роботи з Поліклініки, задньої частини депо. Там буде Maker Space, зона де будуть працювати стартапи. На майданчику встановлено більше 10 дорожній знаків, перенесені комунікації, команда чекає на останні дозволи і тоді приступає до ремонтів у цій зоні колишньої поліклініки», – розповів керівник управління інвестицій ЛМР Роман Старецький.

Завершення реалізації проєкту планується навесні 2023 року, але роботи будуть проводитися в кілька етапів. Частина основних робіт повинна завершитися восени 2021 року.

vidpochynok

ТОВ «Лем стейшн» засноване відомими львів’янами: Тарас Добрянський, Олег Дрінь, Марк Зархін, Тарас Кицмей, Дмитро Косарєв, Олег Мацех.

Загальна площа території складає приблизно 5 тисяч квадратних метрів. Інвестор 50 років оплачуватиме оренду місту в розмірі 5% від загальної вартості об’єкту.

Квартал отримав назву Lem Station на честь польського письменника-фантаста Станіслава Лема, що народився і жив у Львові.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://lviv1256.com/news/yak-vyhliadatyme-novyy-prostir-na-mistsi-tramvaynoho-depo-na-sakharova/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments