Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Львів На вуличках Львова встановлять питні фонтанчики

На вуличках Львова встановлять питні фонтанчики

На вулицях Львова з’являться питні фонтанчики. Влітку містянам і туристам вже не доведеться потерпати від спраги у пошуках продуктового магазину, чи аптеки. Про це пише VGORODE.

Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал”  оголосило два тендери на закупівлю питних фонтанчиків. Обидва опубліковані на порталі публічних закупівель Prozorro.

У першому йдеться про закупівлю питного фонтанчика очікуваною вартістю 140 тисяч гривень. Згідно з технічними вимогами, це має бути дворівневий спа-центр води, пристосований для людей з обмеженими можливостями, стійкий до вандалізму, з чашами з нержавіючої сталі, встановлений на високоміцному постаменті.

У другому тендері мовиться про чотири питні фонтанчиків очікуваною вартістю 450 тисяч гривень.

«Виготовлення питних фонтанів повинно бути  з дотриманням усіх необхідних ДСТУ, технічних умов (ТУ) та вимог СанПіН. Всі питні фонтанчики повинні пройти передньо тестування на якість збірки. Гарантія на фонтани  становити не менше  18 місяців. Корпус фонтану зроблений з хромо-нікелева нержавіюча сталь товщиною 1 міліметр», – йдеться у технічних вимогах.

Зазначимо, що водопостачання на час карантину у Львові призупинятимуть лише під час виникнення аварійних ситуацій. Підприємство “Львводоканал” не проводить планових робіт.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

Батяр у Instagram :point_right: @batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/transport_y_ynfrastruktura/a1117104-vtamuj-sprahu-na-lvivskikh-vulichkakh-zjavljatsja-pitni-fontanchiki-

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments