П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Життя На терасах у Львові можна посидіти вчотирьох | Скільком можна гуляти?

На терасах у Львові можна посидіти вчотирьох | Скільком можна гуляти?

Як повідомляє lviv.vgorode.ua Кабінет міністрів дозволив сидіти за столиками на літніх терасах вчотирьох, не враховуючи дітей до 14 років, а гуляти групами до восьми людей.

Про це напередодні, 13 травня, під час засідання уряду розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«У нас було, що можливо виключно дві особи за столом. Ми розширюємо це до чотирьох осіб, але лишаємо відстань півтора метра між місцями для сидіння. Також були виключно тераси під відкритим небом, але, поспілкувавшись з рестораторами, ми додали, що на відкритому повітрі, під тентами, на верандах – тобто так, як це існує», – пояснив Максим Степанов.

Що стосується перебування людей на вулиці групами то восьми людей, то це за умови дотримання дистанції та маскового режиму.

Зазначимо, раніше, з послабленням карантину 11 травня, за одним столиком на літніх майданчиках дозволяли сидіти до 2 людей, не враховуючи дітей. А гуляти на вулиці від початку карантину можна було лише удвох.

Нагадаємо, з 13 травня міська комісія з надзвичайних ситуацій дозволила роботу перукарень, салонів краси, та приватних стоматологічних кабінетів у Львові.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1115953-poslablennja-urjad-dozvoliv-siditi-na-terasakh-vchotirokh-a-huljati-hrupami

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments