Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львів На Сихові виріжуть десятки сакур | Дерева не прижились

На Сихові виріжуть десятки сакур | Дерева не прижились

Компанія Inspectree, яка розробляє електронну систему управління зеленими насадженнями, повідомила про пошкодження стовбурів сакур у парку імені Івана Павла ІІ.

Як розповіли Тvoemisto.tv у компанії, досить багато дерев в цьому сквері мають пошкодження стовбура на рівні висоти косіння трави. Пошкодження не свіжі, а з минулих років.

дерева

Також частина дерев, які висадили минулого року, вже стоять мертві. Можливо через відсутність поливу влітку, припускає Inspectree.

план парку

На карті голубим позначені дерева в ідеальному стані, зеленим – доброго стану, жовтим – задовільного, червоним – незадовільного і чорним – мертві дерева (карта Inspectree)

Як розповів директор ЛКП «Зелений Львів» Володимир Данилюк, у парку справді є з десяток мертвих дерев, їх осінню планують замінити.

«Є також пошкоджені стовбури, але це не означає, що вони пошкоджені від косіння трави, вони могли бути пошкоджені гризунами. Але така проблема є і ми вже запланували мульчування дерев, обкопування, щоби не росла навколо трава», – розповів Володимир Данилюк.

До цього «Зелений Львів» планує залучити фахівців з лісотехнічного університету.

«Таким чином, ми не хочемо, щоб було пошкодження внаслідок косіння трави. Ми вже розпочали мульчування молодих дерев зі сторони вулиці Хоткевича, скоро візьмемось за сакури», – запевнив Володимир Данилюк.

Якісний саджанець сакури, за його словами, коштує близько трьох тисяч гривень.

За даними Inspectree, у цій частині парку Івана Павла ІІ росте 153 дерева, 141 дерево сакури і 12 вишень звичайних.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_parku_ivana_pavla_ii_na_syhovi_zaminyat_desyatok_mertvi_sakury_109927.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments