Неділя, 29 Травня, 2022
додому Кримінал На пункті пропуску “Рава-Руська” у 25-річного чоловіка виявлено 160 тисяч доларів США

На пункті пропуску “Рава-Руська” у 25-річного чоловіка виявлено 160 тисяч доларів США

Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Учора, в пункті пропуску “Рава-Руська – Гребенне”, працівники Галицької митниці вилучили 160 тис. доларів  США.  Про це Depo.Львів повідомили на Галицькій митниці.

Громадянин України, 25-річний мешканець Хмельницького,  прибув з Республіки Польщі, як пасажир легкового автомобіля, смугою руху зелений коридор. Однак митники та прикордонники вирішили  ретельно оглянули авто. І не дарма. У  рюкзаку серед особистих речей митники виявили 160 тис. доларів  США.

контрабанда

конфіскат

Фото вилучених доларів, надані Галицькою митницею

Тож за цим фактом складено протокол про порушення митних правил передбаченого ст. 471 Митного кодексу України. Валюту  вилучено.   Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Фізичні особи, незалежно від статусу резидент/нерезидент, як при в’їзді так і при виїзді з України  зобов’язані задекларувати валюту та банківські метали в сумі/вартістю, що дорівнює або перевищує в  еквіваленті 10 тис євро.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.depo.ua/ukr/lviv/u-ravi-ruskiy-zatrimali-25-richnogo-khloptsya-z-khmelnitskogo-z-mishkom-dolariv-foto-202006021169422

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments