П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Львівщина На Прикарпатті голодують бізони | Тварин покинули напризволяще

На Прикарпатті голодують бізони | Тварин покинули напризволяще

Проблема прилаштування бізонів непокоїть їх власників вже понад 8 років. Тварини не мають документів та живуть в одному з прикарпатських лісгоспів нелегально.

Фотографії виснажених і покинутих напризволяще тварин оприлюднили у соціальних мережах активісти. Вони стверджують, що тварини недоїдають і вже перебувають на межі загибелі.

Більше схожі на “ходячі скелети” тварини аж ніяк не нагадують могутніх биків. У Вигодський лісгосп тварини потрапили ще у 2012 році разом з оленями та дикими європейськими ланями. За словами працівників, тварин нібито привіз колишній директор лісгоспу аби влаштовувати полювання для високопосадовців.

Зараз у лісгоспі проживає лише пара бізонів та їхнє дитинча. Оскільки тварини не мають документів, то й чекати допомоги та підтримки слід лише від благодійників.

Прилаштувати тварин у себе на постійне місце проживання уже погодився Галицький національний природний парк. Однак для цього потрібне погодження з Мінекології.

Лісники сподіваються на розголос цієї інформації та врешті-решт прилаштування бізонів у добрі руки.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: У Львові можна чіпувати собак безкоштовно | Перелік локацій

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments