Понеділок, 18 Жовтня, 2021
додому Львівщина На Львівщині злива затопила низку сіл | Люди залишились без врожаю та...

На Львівщині злива затопила низку сіл | Люди залишились без врожаю та житла

У ніч на 23 червня на Стрийщині Львівської області в селі Зарічне затопило будинки і подвір’я. Підтоплено близько 100 житлових будинків, 105 господарсько-нежитлових споруд, недіюча школа, ветеринарний пункт, 2 продуктові магазини, клуб-бібліотека. Про це пише VGORODE.

Рятувальників викликали близько 01:13. Мешканці села повідомили, що через сильні дощі розлилась річка Турянка. Вода підступила до будинків.

вулиця

рятувальники

«Пожежно-рятувальними відділеннями організовано 2 рятувальні групи для проведення пошуку та рятування людей. За допомогою човнів та рятувальних жилетів врятовано 3 особи, з них 1 звернулась за медичною допомогою (стан шоку)», — повідомили в ДСНС Львівщини.

ріка

хата

Висота підтоплення становить від 0,7 до 1 метра. Станом на 06:00  рівень води в житлових будинках знизився до 15 см.

На в’їзді в село Зарічне стався перелив річки Свіча через дорогу, протяжністю 25 метрів. Втім проїзд до населеного пункту доступний.

потоп

підвал

Натомість, в селі Верхнє Синьовидне Сколівського району негода підтопила 3 господарських будівлі, 12 підвалів житлових будинків та 8 присадибних ділянок. Всього рятувальники відкачали 144 куб.м  води.

Нагадаємо, увечері 20 червня Львів знову затопило. Води було настільки багато, що в деяких місцях зупинився рух транспорту, натомість на вулиці з’явилися човни.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1121446-foto-na-lvivshchini-zliva-zatopila-selo

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments